reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Hej kochane ;) ja juz szykuje figurki dla Alexa do tortu i zrobilam zygzaka ale mi sie nie podobal wiec zrobilam nowego :) a tu efekty.

U nas ogolnie oki...dzisiejsza nocka tylko do bani bo zjadlam wczoraj fasolke szparagowa i Emilka brzuszek bolal ; (
 

Załączniki

  • 1398240774082.jpg
    1398240774082.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 29
  • 1398240791276.jpg
    1398240791276.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 27
reklama
ten drugi ma fajny wyraz twarzy :-)

U Nas spokój :-) mała dzisiaj jedynie zamiast o 4 znowu zasnąć zasnęła dopiero o 5:30 ale i ja też dokończyłam swój sen hehe :-)
Wczoraj położna u Nas była,stwierdziła że Jula wygląda jak niektóre 2-3 miesięczne dzieci hehe :-D :-) ale super mi się unormowała z karmieniem,idealnie pod produkcje hehe w dzień co 2,5-3 godz w nocy co prawie 3 lub prawie 4 godziny ale w nocy mam też mniej mleka niż w ciągu dnia,w okolicach południa tylko czuję zastój i wtedy też więc je :-) codziennie ten sam rytuał,od późniejszego południa do wieczora je dużo potem jest bardziej aktywna i pada,wtedy śpi najdłużej :-)

emalia​ zgłoś się
 
wreszcie udało mi się ją przyłapać jak Mała wariuje w brzuchu bo zazwyczaj było to o 4 nad ranem a w dzień ale jak wzięłam telefon do ręki to wszytsko cichło :baffled:
zazwyczaj zaczyna tak robić o 1 i o 4 w nocy, wtedy to nie ma mowy o spaniu :-)

ps. sorry za jakość ale taka jakość jaki telefon :sorry2:

[video=youtube;vn5Dhcr9XwI]https://www.youtube.com/watch?v=vn5Dhcr9XwI&feature=youtu.be[/video]
 
Karola suuper ja tez nagrywalam jak Alex mnie kopal...pozniej beda wieksze akcje..choc wiem ze i przy takich juz sie spac nie da hehe. Ja mialam tak ze on rozprostowal noge i tak trzymal chwile a ja musilalam go poklepac lekko zeby zgial hehe.
 
mnie tam nigdy nie budziły takie kopniaki :-) w późniejszych tygodniach u mnie ruchy były bardzo delikatne bo oba dzieciaki mi się tylko rozciągały :-) z oczywistego powodu-braku miejsca na cokolwiek innego hehe
karola Ty masz jeszcze pępek wow :-) hehe u mnie już sterczał do przodu hehe

a teraz mój brzuch już prawie płaski fiu fiu a przeraziłam się w szpitalu że taka bania mi została,no i fecik mam na brzuchu :-D :-) ale planuję tylko trochę z ud i pupy zrzucić i tyle póki co 70kg a nie 81 ;-) Jula już w siłaczkę się bawi bo pięknie podnosi głowę,Kuba zresztą też szybko dźwigał głowę pełzał itd ale sam chodził dopiero w wieku 11 miesięcy,masa robi swoje.Za niecałe 3 tygodnie idziemy się ważyć do lekarza no i Kuba przy okazji na bilans 4 latka.No i zastanawia mnie jedna sprawa,moja mała ma krzywą główkę...wydawało mi się że jeśli dzieci z kanału rodnego wychodzą to mogą mieć zniekształconą główkę ale z cesarki... i to nie jest tzw jajo tylko z jednej strony główka jest jakby wyżej...
 
Ostatnia edycja:
Anabelko jak dziecko wychodzi z kanalu to vlowka sie robie lekko storzkowata ale u moich chlopcow tego nie bylo albo minimalnie .. moze mala ze wzgledu na to ze duza byla to glowa juz w kanale siedziala dluzej??ale jak z jednej sttony hmmm moze ja kladziesz na jed ym boku??zapytaj lekarza co to ;). Aa ja w zadnej ciazy nie mialam pepka na wierzchu ;)

Wczoraj do pierwszej mleklam auto nr.2 dla Alexa ;) jeszcze tylko klla ;)
Mam nowe hobby.. mlaowanie twarzy ;)
A i powtorka z zrozywki z zeszlego roku bo Viki mi znowu puchnie...cos pyli. .

A tu efekty mojej pracy.

Milego dnia
 
Cześć Wam ;)

Karola - ale suuuuper :-) Jak oglądam, to aż tęsknię za dzidziusiem w brzuchu :-p Bo mimo wszystkich niedogodności ciąży, to to, jak się rusza jest niesamowite :tak:

Anabelka - a malutka nie układa główki bardziej na jedną stronę? Moja na początku wolała trzymać ją na jednej stronie i też miała krzywą. Myślałam, że to jakaś asymetria ale lekarka powiedziała, że widocznie tak była ułożona w brzuchu i żeby po prostu zachęcać ją do odwracania głowy w druga stronę. Po jakimś czasie minęło i głowa się wyprostowała. Ale najlepiej spytaj lekarza :tak:

Akuku - super te Twoje auta :tak:
 
Anabelko jak dziecko wychodzi z kanalu to vlowka sie robie lekko storzkowata ale u moich chlopcow tego nie bylo albo minimalnie .. moze mala ze wzgledu na to ze duza byla to glowa juz w kanale siedziala dluzej??ale jak z jednej sttony hmmm moze ja kladziesz na jed ym boku??zapytaj lekarza co to ;). Aa ja w zadnej ciazy nie mialam pepka na wierzchu ;)

Wczoraj do pierwszej mleklam auto nr.2 dla Alexa ;) jeszcze tylko klla ;)
Mam nowe hobby.. mlaowanie twarzy ;)
A i powtorka z zrozywki z zeszlego roku bo Viki mi znowu puchnie...cos pyli. .

A tu efekty mojej pracy.

Milego dnia

Syna też malowałaś ? :-)

Cześć Wam ;)

Karola - ale suuuuper :-) Jak oglądam, to aż tęsknię za dzidziusiem w brzuchu :-p Bo mimo wszystkich niedogodności ciąży, to to, jak się rusza jest niesamowite :tak:

Anabelka - a malutka nie układa główki bardziej na jedną stronę? Moja na początku wolała trzymać ją na jednej stronie i też miała krzywą. Myślałam, że to jakaś asymetria ale lekarka powiedziała, że widocznie tak była ułożona w brzuchu i żeby po prostu zachęcać ją do odwracania głowy w druga stronę. Po jakimś czasie minęło i głowa się wyprostowała. Ale najlepiej spytaj lekarza :tak:

Akuku - super te Twoje auta :tak:

też tak mam :-) przypominają mi się ruchy moich dzieciaków :-)

co do główki to nie wiem,asymetria jest mi bardzo dobrze znana bo Kuba miał i Jula według mnie jej nie ma,główkę woli mieć obróconą w lewą stronę i tu ma główkę wyżej ale potrafi obrócić główkę w prawą stronę,jak leży na brzuszku główkę prostuje i troszkę ćwiczę główkę by ją prostowała,ale delikatnie i nie na siłę tak jak u Kuby,może też być jak pisze Akuku że główka się zniekształciła przez wciskanie się w kanał rodny :-) zresztą miała ciasno bp się jej pospieszyło,łożysko w dniu odejścia wód było dopiero 2 stopnia a są 3 stopnie dojrzałości więc to jej się śpieszyło może przez ścisk w macicy :-)
 
reklama
Do góry