reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Ale narazie sie ucze ;) mam miesiac by nauczyc sie w miare zeby pomalowac dzieci ba urodzinach Alexa ... nie wiem czy dam rade wszytsko ogarnac. Bo impreza trwa 2 max 2.5 godziny pod warunkiem ze sale przygotuje w 15 minut i posprzatam w 15 !! Ahh
 
reklama
hej dziewczyny,
Karola super filmik, pamiętam jak Tymcio tak się ruszal, niesamowite uczucie,
Akuku fajne te ciasta, jak już pisałam zdolniacha z Ciebie,
Anabelko masz może FB???dziewczyny mnie namowily i zalozylam jak co poślij mi Twój namiar prv wiadomoscia,
a co u mnie...dzień za dniem podobne, Tymcio spokojny, przesypia od 21 do 5 rano, dalej na cycu, ale musze nakladke dac, bo inaczej nie chwyci, chodze trzy razy w tyg na aerobik i dwa razy w tyg arbitrek, wczoraj jeszcze na rolkach bylam, wiec nie można powiedzieć ruszam się, jajniki mnie bola, chyba zaczynam wracac do plodnosci. A to ja 2,5 po porodzie FOTE5AF.jpg
 

Załączniki

  • FOTE5AF.jpg
    FOTE5AF.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 58
Akuku- coraz bardziej efektowne te Twoje torciki! :-) malowanie twarzy też super wyszło :tak:
Kasoku-super wyglądasz!
Anabelka- mówisz, ze masz restrykcyjną dietę. Jak się z nią czujesz bo ja popuściłam pasa i póki co mała nie narzeka.

Ja nie mogę uwierzyć, że mała będzie miała zaraz miesiąc. Czas tak zapiernicza, że nie wiem kiedy te dni mijają. teraz śpi, mam nadzieję że do 13 tak będzie. później ją ubiorę, wsadzę w fotelik i pojedzimy po brata do przedszkola. Oj będziemy atrakcją:baffled:. Mała szkoła, wieś i wszyscy o wszystkich wszystko wiedzą. Byle nie obudziła się wcześniej na jedzonko.
 
Anabelka ;) sama malowalam ;)

no to świetnie Ci to wychodzi,ale fach masz w ręce hehe ;-):-) to widać bo i torty super,zdolniacha artystyczna z Ciebie :-)

hej dziewczyny,
Karola super filmik, pamiętam jak Tymcio tak się ruszal, niesamowite uczucie,
Akuku fajne te ciasta, jak już pisałam zdolniacha z Ciebie,
Anabelko masz może FB???dziewczyny mnie namowily i zalozylam jak co poślij mi Twój namiar prv wiadomoscia,
a co u mnie...dzień za dniem podobne, Tymcio spokojny, przesypia od 21 do 5 rano, dalej na cycu, ale musze nakladke dac, bo inaczej nie chwyci, chodze trzy razy w tyg na aerobik i dwa razy w tyg arbitrek, wczoraj jeszcze na rolkach bylam, wiec nie można powiedzieć ruszam się, jajniki mnie bola, chyba zaczynam wracac do plodnosci. A to ja 2,5 po porodzieZobacz załącznik 621697

wyglądasz już super,zrzucasz jeszcze kg czy ujędrniasz się ? :-D
Ja niedawno założyłam FB,napisz mi nazwisko na priva a ja Cię znajdę a potem w Twoich znajomych znajdę resztę dziewczyn :-)

Pięknie Ci Tymek śpi,pozazdrościć ale może i moja ładnie się nauczy spać bo zdarza się jej spać coraz dłużej w nocy a wczoraj wyszliśmy na spacer przed 18 i kilka minut po 18 zasnęła i spała do... 23 :-D :-) obudziła się,zjadła i znowu poszła spać na 4 godziny a rano co godzinę jadła :szok: nadrabiała noc
No i ostatnio trochę upierdliwa się zrobiła ale ma pleśniawki na jęzorku więc wydaje mi się że to przez to bo czasowo to się ze sobą zgrało

krowko ja unikam słodyczy,mleka z butelek i kartonu,pokusiłam się ostatnio o kefir i było ok,więc czasami coś w podobnej postaci zjem a reszta taka jak była,gazowanego nie piję bo wiadomo,no i kapusty bo to nawet mnie wzdyma zawsze hehe
ale dopierniczyła mi się migrena,ostatnio bolał mnie łeb 2 dni,od rana znowu mnie boli i jakoś dzisiaj mam mniej mleka,odciągam jak tylko mam chwilę by rozruszać produkcje :-D ale wydaje mi się że przez te migreny mam mniej
a spodnie sprzed ciąży na dupie mi się zatrzymują :-D
 
reklama
Do góry