reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

tulichna- wow przygotowania ostre :)

kasoku- no powodzenia dla meza !!!!&&&&&&

pam- no tak traafilas ze to tam, ps. nooo dzis tak mialam chcialam sie wyspac a o 6 rano juz na nogach no massakra - a jak juz bylam spowrotem gotowa do spania to budzik mi zadzwonil 5 min.po tym jak przykrylam sie koldra :-Dahhhaha pechhhh


oj wlasnie nie wiem co mi jest ;/ katar , kaszel - pewnie dlatego mialam pobudke tak wczesnie - ale mi jezdzi w brzuchu od wczoraj massakraaaaaaaa

pandora- ty mowilas ze kiedy idziesz do lekarza? 19.12?? ja wlasnie nie wiem kiedy isc czy pod koniec grudnia czy styczen na poczatek - bo tez juz bym wolala pojsc i cos zobaczyc :), masz jeszcze jakies nowe objaawy :)?
 
reklama
Moj wynik z bety 92 nie wiem dokladnie ale chyba tak w kazdym razie jest to drugi tydzien ciązy:) tak zrozumialam przez telefon a zaraz odbiore wynik to potwierdze wam :) czy dobrze uslyszalam :)
 
smerfik gratuluje, ja tak bym chciala se zobaczyc nawet IIIkrechy oby nie I, bardzo sie ciesze.

tiluchna no to uroczyscie otwieram twoj drugi cykl

oj dziewuszki dzisiaj rano mati sie obudzila chora tak wiec plaszcze dupe w domu znowu:baffled:

a zech moze po slonsku byda do was pysac dziolchy???
 
Jejku dziewczyny ja nie koge czytac po troszku bi nie moge oepisywac wiec zajrze wieczorem I popisze. Buzka

Smerfik super grtauluje. Ja nie znam sie na becie bo nigdy robionej nie mialam

Pam ja moge spac zawsze I wszedzie. Dobrze ze noc minela bez wymiotow:-)

Do wieczorka ide sie pobawic z modszym synkiem.
 
reklama
Do góry