reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Anabelko ale on jest glodomor to wlasnie tego efekt. Jak zrobi raz dluzsza przerwe to musze sciagnac.


Kasoku u mnie tez tak bylo w pierwszych dniach
 
reklama
a ja już nie mogę się doczekać mojego malucha :-) po części by już je mieć przy sobie ,w sensie poza brzuchem :-) i by moje podwozie odpoczęło bo nie lubię czuć napięcia w kroczu,obolałe mam wejście do pochwy,puchnę tam jak armata przed wybuchem :-D :-) ale jeszcze do kwietnia niby daleko niby blisko,mam nadzieję że marzec zleci szybko
 
moje hormony dziś są dla mnie zdecydowanie bardziej łaskawe.

szanowny pan mąż nadal nie jest zbyt rozrywkowo nastawiony ale jakoś mnie to już nie rusza, no i dobrze bo najwyższa pora wyzbyć się mojego wiecznego poczucia winy za wszystko co się dzieje dookoła.

co by już nie smęcić i zrzędzić Wam tutaj to wstawię fotkę z dziś.

mam wrażenie, że ledwo co zobaczyłam wyczekane II kreski na teście a tu już mamy półmetek :-D

Zobacz załącznik 610956

rzeźba już jest teraz idę w masę :p

*oczywiście nadal jestem zbyt leniwa by zgrywać zdjęcia z aparatu i łatwiej mi cyknąć komórką więc kolejny raz przepraszam za (wątpliwą) jakość zdjęcia :zawstydzona/y:
 
Karola juz polowka ?? Sama powiedz ze w cuazy czas leci szybciej niz starajac sie. Niesamowite to jest... chc mi w pierwszej ciazy wolno lecial ale tez nie staram sie dlugo.
Sliczny brzusio masz.
 
akuku zgadzam się, podczas starań strasznie mi się dłużyło, to czekanie na owulacje, potem odliczanie kiedy można testować i znów czekanie na owulację ciągnęło się w nieskończoność :sorry::sorry::sorry::sorry:

a teraz siup i już półmetek :eek:

macie jakiś przepis by nie wstawać po 3 razy w ciągu nocy na siku?
budzę się po kilka razy w nocy, czuję, że brzuch napięty, niby nie chce mi się siku a jak już wstanę to nagle czuję mocne parcie na pęcherz. A najgorsze jest, ze potem nie mogę zasnąć a jak już mi się uda to znów powtórka z rozrywki :eek: a rano ledwo co mogę się zwlec z łóżka :dry: wstaję o godzinie 9-9.30 i jestem nieprzytomna a za tydzień mam zamiar wrócić do pracy jeśli Gin mi pozwoli więc nie mam pojęcia jak ja zwlekę się z łóżka o 7 rano :confused:
 
nie ma przepisu by nie sikać w nocy,wszystko zależy jak macica uciska pęcherze,ja jestem jak widać w ponad 30tc a nie wstaję w nocy w ogóle na siku,przed pójściem spać robię i po wstaniu ale wszystko przede mną,przy Kubie tylko pod koniec sikałam w nocy bynajmniej 2 razy,ale będziesz zaprawiona w bojach chociaż :-) łatwiej Ci będzie potem do dziecka wstawać bo się przyzwyczaisz do nocnych pobudek,a zobaczysz jak słuch się wyrabia po porodzie :-D Kuba tak często jadł że jak tylko usłyszałam jęknięcie stałam na baczność hehe

a brzusio no jak na 1 ciąże masz spory nawet :-) ale ładniutki kształt,mi znowu idzie do przodu jakby chciał wyskoczyć,ale to i dobrze jak jeszcze maluch mi bardziej tyłek wypchnie to będę miała łatwiej oddychać bo póki co jak idę spać ciśnie tyłek w żebra i wszystko uciska
 
anabelka jakoś ostatnio właśnie mi tak się uwidocznił :tak:

oj to mnie macica musi mocno uciskać na pęcherz bo potrafię nawet i po 3 razy wstawać w nocy a 2 razy to już norma a wcale nie piję dużo :sorry: . Fakt, trening wyśmienity :-) nawet wczoraj żartowałam, że to chyba natura tak sprytnie sobie wymyśliła, że kobiety w ciąży wstają po kilka razy w nocy na siku bo się przyzwyczaiły i wytrenowały przed nocnym wstawaniem do maluszka :-D
 
reklama
Karola a to naprawde trening dla mamuski, hehe tylko ze w ciazy mozna spac ale sie nie da zasnac..a potem da sie zasnac ale nie mozna bo maluszek nie da hehe.
Choc roznie jest, njak Emila baki nie mecza to spi pieknie, zje i dalej spi, wiec wyspana jestem.

A przepisu nie ma, jedynie postaraj sie ostatni raz napic tak na 2-3 godziny przed pojsciem spac.

I tak jak anabelka pisze, jak maluszek placze to nawet w nocy zmeczenia nie czujesz tylko wstaje i nje ma irytacji ze trezba wstac. Mi np. Jak dosypiam rano to ciezej mi oczy otworzyc do niego niz w nocy hehe.

A tubemis spi w oczekiwaniu na health visitor ale chyba nie przyjdzie bo juz 1,5 g spoznienia ma,..wrr
 
Do góry