reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

reklama
kasoku własnie cały dzień dziś myślałam o tym co tam na forum i czy już urodziłaś!

gratulacje!!!! czekamy na zdjęciaaaa synusia!!!!!!

wczoraj byłam u koleżanki, która ma dwóch synów, jeden 2,5 roku, drugi roczek, koleżanka chce mi odsprzedać wózek, stan niemal idealny i cena bardzo korzystna, M. mi gada, że to za wcześnie na kupowanie wózka, no w sumie ja też bym jeszcze nie kupowała, dopiero może w maju/ czerwcu no ale koleżanka ciśnie bo, że niby sobie nową spacerówkę upatrzyła ale kasa jej potrzebna. Kurcze wózek super, cena bardzo dobra ale czy to nie za wcześnie na kupowanie wózka? niby mówi się, że wózek to na koniec ciąży się kupuje dopiero. Zresztą do tej pory nie kupiłam nic ale to nic dla dziecka bo wstrzymuję się z tym na późniejszy czas, dopiero wczoraj koleżanka dała mi 3 ciuszki po synku, takie unisex. Wiem, że to może i zabobony, że nie kupuje się wyprawki zbyt wcześnie ale jakoś mam stresa i nie wiem co tu robić.

ech, poradźcie coś...
 
Karolaa kupuj, ja z Matyska w ciazy kupilam jak bylam w 4 m- cu,jak masz okazje, to czemu nie skorzystać.



ja lecze juz sutki i leżę wxszpitalu jk mnie wypuszcza naisze jak bylo bo z kom mi niewygodnie
 
kasoku no gdyby nie mąż to pewnie bym kupiła ale on mi tak gada by jeszcze poczekać no i zaczęłam się wahać... :confused:

jakie imię wybrane? Szymon czy Mikołaj? :-)
 
Kqsoku gratuluje kochana. Super data. Ucaluj Tymusia o cioci kloci.

Karola a jaki to wozek ?? 3 w 1 ? Obejryj dokladnie jak sie kladzie spacerowke jak sie wpina kazda czesc do stelaza itd. Znasz nazwe wozka?? Jak wsyzstko bedzie dobrze to kupuj I nie mysl o zabobonach... bo w takim razie dopiero o orodzoe powinno sie cokolwiek kuowac..
 
kasoku własnie cały dzień dziś myślałam o tym co tam na forum i czy już urodziłaś!

gratulacje!!!! czekamy na zdjęciaaaa synusia!!!!!!

wczoraj byłam u koleżanki, która ma dwóch synów, jeden 2,5 roku, drugi roczek, koleżanka chce mi odsprzedać wózek, stan niemal idealny i cena bardzo korzystna, M. mi gada, że to za wcześnie na kupowanie wózka, no w sumie ja też bym jeszcze nie kupowała, dopiero może w maju/ czerwcu no ale koleżanka ciśnie bo, że niby sobie nową spacerówkę upatrzyła ale kasa jej potrzebna. Kurcze wózek super, cena bardzo dobra ale czy to nie za wcześnie na kupowanie wózka? niby mówi się, że wózek to na koniec ciąży się kupuje dopiero. Zresztą do tej pory nie kupiłam nic ale to nic dla dziecka bo wstrzymuję się z tym na późniejszy czas, dopiero wczoraj koleżanka dała mi 3 ciuszki po synku, takie unisex. Wiem, że to może i zabobony, że nie kupuje się wyprawki zbyt wcześnie ale jakoś mam stresa i nie wiem co tu robić.

ech, poradźcie coś...

najpierw poczytaj opinie innych mam na temat tego wózka,bo jako że spodziewasz się pierwszego malucha to możesz być zielona jeśli chodzi o wózki,najlepiej byłoby sobie najpierw poczytać jak sprawuje się wózek,bo koleżanka koleżanką,potrzebuje kasy i może chce Ci go wcisnąć by się pozbyć nie mówiąc czy coś było z nim nie tak ;-)

No ja bym się bała,ale pamiętaj to że kupisz już wózek nie będzie oznaczać że się coś stanie,fiksujesz jak wiele innych mam,ja przy Kubie kupiłam dość późno wózek a łóżeczko po porodzie a teraz łóżeczko już stoi w kartonie,wózek też,ubranka już jakieś tam kupiłam,do tego 3 paczki pieluch,laktator i trochę kosmetyków do pielęgnacji,a w czwartek na allegro zamawiałam butelki ;-) teraz do 34-35tc chce mieć już wszystko by potem odpoczywać hehe bo teraz ledwo wyrabiam hehe ach te kilogramy :-)

Zabrałam się dzisiaj za sprzątanie i nie skończyłam,nie mam sił :tak:

Karolaa kupuj, ja z Matyska w ciazy kupilam jak bylam w 4 m- cu,jak masz okazje, to czemu nie skorzystać.



ja lecze juz sutki i leżę wxszpitalu jk mnie wypuszcza naisze jak bylo bo z kom mi niewygodnie

Pewnie będzie Tymoteusz.

a co do wózka, fajnie jakby byl trzy w jednym,fotelik gondola i spacerowka.

kto dodał kolejne imię do możliwych ?

Nam Kuba już nazwał siostrę hehe
 
kasoku, akuku tak to jest 3 w 1.

anabelka opinie ma dobre, tzn kilka osób narzeka właśnie na spacerówkę (że jest śliski materiał i dziecko się zsuwa) ale nawet zakładając, że ta spacerówka rzeczywiście jest kiepska to i tak opłaca się wziąć ten zestaw za 600 zł a potem ewentualnie kupić inną spacerówkę. Z tego co czytałam każdy wózek ma jakieś wady dla kogoś, jeszcze nie spotkałam wózka, żeby wszystcy byli wszystkim zachwyceni.
 
reklama
kasoku, akuku tak to jest 3 w 1.

anabelka opinie ma dobre, tzn kilka osób narzeka właśnie na spacerówkę (że jest śliski materiał i dziecko się zsuwa) ale nawet zakładając, że ta spacerówka rzeczywiście jest kiepska to i tak opłaca się wziąć ten zestaw za 600 zł a potem ewentualnie kupić inną spacerówkę. Z tego co czytałam każdy wózek ma jakieś wady dla kogoś, jeszcze nie spotkałam wózka, żeby wszystcy byli wszystkim zachwyceni.

ja przy Kubie miałam 3 w 1 ale i tak kupiłam lekką spacerówkę gdy miał ponad rok bo ja lubię lekkie i zwrotne wózki,więc potem jakbyś sie zdecydowała na ten wózek może zrobisz to samo,odsprzedaż i kupisz jakąś wygodniejszą spacerówkę :-)

ja kupiłam graco evo bez fotelika w zestawie bo go kupiłam osobno ale też graco,bo fotelik to mi tylko do samochodu będzie potrzebny
 
Do góry