reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Pamietam jak z jaśkiem w ciąży byłam to prowadzący zapraszał mnie na oddział przed ukończeniem 40 tc. Na wywołanie akcji. Więc wszystko zależy od lekarza. Jasio znów się smarka, nawet nie wiem skąd to ma. Do tego kicha non stop.
Kamila piękna córa.
Anabelka to zaciskaj nogi do tego kwietnia:)
 
reklama
Drogie Mamy,
jestem mamuśką i studentką i robię badania na MAMACH. Proszę zróbcie dla mnie tą ankietkę.
Dziękuję !
https://docs.google.com/forms/d/1VM_6uuUmGyJk_y5b-wFZm_cpvpRAYNKVE03HSu3-dYE/viewform?embedded=true" width="760" height="500" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0">Ładowanie...
 
kasoczku!!!! index.jpggratulacje!!!!!
 

Załączniki

  • index.jpg
    index.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 17
reklama
Do góry