reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Dzieki.za slowa "pocieszenia"
dziewczyny :* , ja też w szoku jak on mógł zawsze myślałam ze ma zasady facet,...i w życiu bym się nie spodziewala..! Reke dalabym uciac itd. ....a dla niego to "normalna syt"- bo ludzie się rozstaja haha...no comment.... jeszcze wam rzuce kilka jego textami to padniecie...
1.on nie wstanie do dziecka bo sen to jego praca :D 2. Żal ci dupe sciska ze jakas klientka odbiła ci faceta(a dodam ze on mówił ze nie rzuca mnie dla niej tylko odchodzi bo do siebie nie pasujemy..haha)
3. Jemu po 8 latach też należy się pomoc ode mnie!!! I on chce się normalnie rozstać!!
4.nie możesz mnie wyrzucic bo to też mój dom... Kur.waaa ,tupet ma ostry,a jeszcze w pracy przez te bialoruske jest zawieszony na 3 tyg bez prawa do wyplat! Bo ja za lade wpuścił w sklepie i poszedl coś robić....haha debill i smski z nią non stop pisał (a do szefów ze kłóci się ze mna o dziecko haha ale wytłumaczyl..pfff) - gdybym wiedziala ze policja jej nie zlapie i przyjdzie do niego do sklepu to bym im doniosla nie wpadlam kurr na to...:/:/ Sluchajcie niby.sexu nie mieli a on zakochal się od samego patrzenia w oczka...hahh, niezły jest..., z reszta ona też zajebista skoro po 8 latach też męża pogania...

Ja T zainstalowalam program szpiegujacy na kompie i przeczytałam o mieszkaniu ich razem, ze ona też juz męża pogonila itd... Ale ja ich jeszcze zrobie...
Mam plan...
I ta zdzira i on pozaluja...

A jego z chaty się pozbyć nie mogę chyba zamek zmienię a rzeczy za drzwi i juz,chata jest na mnie więc sobie może...,tylko bede musiala na policje pójść..:/ kurde żeby burdy nie było..., z reszta mial się wyprowadzic juz dawno a bidulek kasy nie. Ma nigdy,sprzedal nasze rzeczy a kasy zero zobaczylam za to poplacil rachunki..,ale jest nie odpowiedzialny bo zamiast zbierać na chate nowa to on samochód w kreche kupił! Pff no to chyba w nim zamieszka...

AKUKU- u Ciebie to ostatnia prosta juz bliżej niż dalej :)!

KASOKU-dobra jestes :)! Taka filigranowa a jezyczek ciety ;) hihi

KROWKA-uff a juz myslalam ze ja jestem jakas nienormalna ale jak ty mialas podobnie z Jasiem.to uff :D hah
 
reklama
Miciurka- całkiem normalna jesteś :-). Aż mi się włos jeży jak coś takiego czytam..wryyy. Najważniejsze, że Ty dasz sobie radę doskonale!!! Kciuki za najlepsze i najszybsze załatwienie "sprawy".
 
micurka synek przecudny, wow jakie imię, fajnie i jakie oryginalne :tak: :tak:

co do Twojego (obecnie już) ex to nawet nie będę się wypowiadać bo zaraz się zdenerwuję a to nie wskazane w moim stanie...

napiszę tylko, co za prostak... wiesz co, dobrze, że tak się stało bo wyszło teraz na jaw jaki jest na prawdę, szkoda życia na takiego kogoś, nie jest Ciebie wart ani tego by mieć takiego cudownego synka!!!

ch**j mu w duuupę, niech spierdziela do tej zdziry i masz rację, dowalić im, niech popamiętają, może to ich czegoś nauczy, chociaż dla takich ludzi nie ma już nadziei bo jak ktoś się rodzi głupi to i umrze głupi.

ech już więcej nic nie piszę bo zaczynają mnie nerwy brać, rozszarpałabym takiego na strzępy, do mojego męża jakiś czas temu uderzała pewna gówniara, jego kursantka, a on głupi cały szczęśliwy bo gówniara smsy do niego pisała, ego mu urosło, oj noce były nieprzespane, przepłakane, awantury nieziemskie, już nawet padło z moich ust, że jeśli tego nie przerwie to ma się wyprowadzić, całe szczęście w ciągu 2 tygodni sytuacja się wyklarowała, małolata zdała egzamin na prawko, wróciła na studia do Krakowa i smsy się skończyły.


dziś w nocy obudził mnie straszny ból gardła, a w sumie prawego migdałka, cała się spociłam aż musiałam się przebrać, o 1.50 płukałam gardło wodą ze solą, teraz ciut lepiej ale nadal pobolewa. W sumie to nie wiem, czy to gardło mnie boli czy mam zgagę, możecie się ze mnie śmiać ale nigdy w życiu nie miałam zgagi i nawet nie wiem jakie to powinno być uczucie. :eek: jak przełykam to czuję taki kwaśny smak ale nie wiem czy to przez gardło czy to właśnie zgaga.

chyba zaczyna to do mnie docierać powoli, dziś już test nie pozostawia wątpliwości:

16 dpo.jpg

a oto porównanie wszystkich testów, które robiłam:

12-16 dpo.jpg
 

Załączniki

  • 16 dpo.jpg
    16 dpo.jpg
    12,3 KB · Wyświetleń: 58
  • 12-16 dpo.jpg
    12-16 dpo.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 72
Karola- Mamuśka, fajnie nie?!:-) Teściki pokazują piękny przyrost, może bliźniaki będą? ;-) A Ty idz na L4 i miej cały system szkolnictwa w nosie. teraz Wy się liczycie!
 
Miciurko jeszcze pamietaj o wyciagniecie jak najwiecej alimentow, jak jest po.jeb niech slono placi na syneczka, a te jego teksty rzeczywiscie na miare tej bialorusinki.

no karola piekny tescior.



a co do mojej filigranowej sylwetki, hmmmmteraz raczej sloniowata maszyna.
 
krówka tfu tfu, jakie bliźniaki? weź mnie nawet nie strasz :sorry:

kasoku proszę Cię, Ty i słoniowata maszyna :eek:

jutro dzwonię do Gina i umawiam się na wizytę, no i do Endo o ile mam zwiększyć dawkę Letroxu, dzwoniłam wczoraj i się wkurzałam, że nie mogę się nigdzie dodzwonić a potem się kapnęłam, że przecież święto jest i gabinety są nieczynne :zawstydzona/y:

dziewczyny jako, że jestem zielona w temacie a dla 90% z Was jest to kolejna ciąża jesteście obeznane w temacie więc codziennie będę Was bombardować pytaniami :-p

Karolciowe pytanie na dziś: jak to jest z seksem we wczesnej ciąży? można czy nie jest to wskazane?
 
Karola jeżeli Cię nie mdli, jak mnie non stop przez 8 tyg,jeżeli nie boli podbrzusze i masz ochote to dlaczego nie, osobiście na dzien dzisiejszy mi sie nie chce ,czuje sie gruba, twardnieje mi macica i w ogóle jakiś tak Mlody przecież tam jest,wiec u mnie posucha, ale gro dziewczyn sie seksi, ale pamietaj musisz nie mieć plamien, boli i ogólnie zielone światło od Gina, wiec pytaj sie go przy każdej wizycie, ja Ci życzę dużo seksu.
 
Karola- dziekuje za slowa kochana nie denerwuj się :) bo nie możesz ! :* hihi, no synek nazywa się Maxym - mówiłam chyba jak urodziłam i przyszlam pokazać fote ;) ale ja wołam Xymek :D

Co do sexu to ja bym poczekala do wiz u gin no i min do 8 tyg jak problemów nie będzie to why not ;)

Dobrze ze kursantka się odje.bala.. Wrr co te zdziry sobie myślą daje słowo..., no a u mnie tomus się cieszył też ze smski od niej dostaje i biedny nie mógł "wybrać" czy woli mnie i dziecko po 8 latach czy tamta po 2-3 mies znajomości pffff dla mnie wybór oczywisty...dla niego bidulka nie...,mówi ze go olewalam x czasu no wow i w niczym też nie pomoglam .. Wiesz jak jest ;)

No i jeszcze raz gratuluje i sciskam mocno :*!!

Właśnie miałam burde na chacie- wykrzyczalam mu żeby wypie.rdalal..., on do mnie ze gdzie ta moja miłość do niego ze pomóc mu nie chce tylko go wypierd.alam hahahah no kur.waaaa!!! Wezcie mnie trzymajcie bo daje słowo mu coś zrobie....

Kasoku- plisss ty gruba!!???? Pffff masz słodka kulke a dalej zgrabniutka jestes przestan - strzelam ze przytylas tylko z 2-3 kg plus waga dziecka wody,krew itd to może jakies 5 kg na plus :))), nie wymyslaj tylko pakuj się w obcisle tuniki i chwal brzuszkiem poki maly jeszcze siedzi i widze ze imie na M też bedzie.coby do siostry pasowal ;) hihi
 
Miciurka i co moze powinnas mu jeszce prac prasowac obiatki gotowac bo go 8 lat kochalas ? Moze nadal kochasz..on cie zranil a Ty masz go prosic by zostal... mam nadzieje ze ta ruska go kopnie w dupe jak zobaczy ze Twoj m slone alimenty bedzie palcil... wtedy bedzie mogl mowi ze kasy nie ma. Sorry ale nie rozumeim facetow ktorzy devyduja sie na dziecko rodzine, a pozniej ida do innej...a jeszce gorsze jest to ze tyke czasu cie oszukiwal i co spal z ta babka...a potem do Ciebie przychodzil?? Gdzie Ty w ciazy i nie wiadomo co ten babsztyl miedzy nogami mial...
Ahh
Wspolczuje Ci sytuacji ...ale zvdrugiej strony faktycznie lepiej ze macie 1 dzidcko a nie 3 np... dla mnie facet nieodpowiedzialny na maxa...a teksty to tylko gdzies na scianie wypisac i sie smiac z nich...

No u mnie faktycznie ostatnia prosta... zamierzam na dnicah torbe pakowac, a co.
 
reklama
Do góry