reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki lipcowo sierpniowe

Jako, że ja starej daty i testy owu dla mnie nigdy nie istniały mam pytanie. Korzystam z kalendarza t-time. Pokazało mi, że wczoraj test owu może wyjść pozytywny. Wg mnie po owulacji powinna być jedna kreseczka. Niby poziom progesteronu może pokazać owulację. Jak to jest? Wiem, że po owu miałam na teście tylko jedną kreseczkę. A dzisiaj są dwie. Może ta druga nie jest mocna ale jednak jest. Cykle mam mega regularne więc niemożliwe aby 6 dni przed @ była owulacja. Mam nadzieję, że zrozumiałyście o co mi chodzi.
 

Załączniki

  • Screenshot_20200726-141904.png
    Screenshot_20200726-141904.png
    48,7 KB · Wyświetleń: 66
  • DSC_0053.JPG
    DSC_0053.JPG
    1,9 MB · Wyświetleń: 70
reklama
Jako, że ja starej daty i testy owu dla mnie nigdy nie istniały mam pytanie. Korzystam z kalendarza t-time. Pokazało mi, że wczoraj test owu może wyjść pozytywny. Wg mnie po owulacji powinna być jedna kreseczka. Niby poziom progesteronu może pokazać owulację. Jak to jest? Wiem, że po owu miałam na teście tylko jedną kreseczkę. A dzisiaj są dwie. Może ta druga nie jest mocna ale jednak jest. Cykle mam mega regularne więc niemożliwe aby 6 dni przed @ była owulacja. Mam nadzieję, że zrozumiałyście o co mi chodzi.
🤔No to bardzo zastanawiające, widzę że miałyśmy miesiączkę w tych samych dniach i w podobnym owu, iludniowe masz cykle?
 
Jako, że ja starej daty i testy owu dla mnie nigdy nie istniały mam pytanie. Korzystam z kalendarza t-time. Pokazało mi, że wczoraj test owu może wyjść pozytywny. Wg mnie po owulacji powinna być jedna kreseczka. Niby poziom progesteronu może pokazać owulację. Jak to jest? Wiem, że po owu miałam na teście tylko jedną kreseczkę. A dzisiaj są dwie. Może ta druga nie jest mocna ale jednak jest. Cykle mam mega regularne więc niemożliwe aby 6 dni przed @ była owulacja. Mam nadzieję, że zrozumiałyście o co mi chodzi.

Ale ten test owulacyjny jest negatywny.
 
Ale ten test owulacyjny jest negatywny.
Kochana nie napisałam, że jest pozywtyny. Tylko wg mnie nie powinno być ani cienia tej kreseczki. Takie testy wychodzą mi dwa dni przed owulacją. Może źle ujęłam ostatnie zdanie. Powinno być, niemożliwe aby 6 dni przed @ zaczynała się pomału owulacja. Nawet poprawnie zdania sklecić nie potrafię ostatnio 😂😂
 
Kochana nie napisałam, że jest pozywtyny. Tylko wg mnie nie powinno być ani cienia tej kreseczki. Takie testy wychodzą mi dwa dni przed owulacją. Może źle ujęłam ostatnie zdanie. Powinno być, niemożliwe aby 6 dni przed @ zaczynała się pomału owulacja. Nawet poprawnie zdania sklecić nie potrafię ostatnio 😂😂
Mi się wydaje, że nie ma znaczenia że jest tam na kreska. Nie zaczyna się owulacja 😚 , nie ma reguły kiedy pojawia się jaśniejsza linia. Niektórzy już po okresie taką mają, później nawet jaśniejszą i później jest pik lh. Te testy powinno się robić tylko do pierwszego pozytywnego.

U mnie tak to wyglądało, tez z ciekawości robiłam więcej niż do pierwszego pozytywa.😌🥰
 

Załączniki

  • owu.jpg
    owu.jpg
    215,8 KB · Wyświetleń: 91
Mi się wydaje, że nie ma znaczenia że jest tam na kreska. Nie zaczyna się owulacja 😚 , nie ma reguły kiedy pojawia się jaśniejsza linia. Niektórzy już po okresie taką mają, później nawet jaśniejszą i później jest pik lh. Te testy powinno się robić tylko do pierwszego pozytywnego.

U mnie tak to wyglądało, tez z ciekawości robiłam więcej niż do pierwszego pozytywa.😌🥰
Czyli czekam do soboty. Ciąża to byłby cud. Mieliśmy krysys z partnerem. I przez parę miesięcy nie było bara bara. Gdyby teraz się udało to szok. Po takiej przerwie.
 
Dziewczyny mam prosbe, moglaby mi ktoras wytlumaczyc o co chodzi z tymi testami owulacyjnymi?
Otoz mialam owulacje wedlug testow miedzy 18 a 20 lipca- w tych dniach byly pozytywne testy rano i wieczorem. Robilam czasami po 20 lipca z ciekawosci i wszystkie byly negatywne. Dzis zrobilam ponownie i nie wiem czy mi sie wydaje,ale wyszedl pozytywny z jednej firmy 🙈 zrobilam tez clear blue i wyszlo mi koleczko. O co moze chodzic? Czy moge miec znow dni plodne mimo,ze clear blue pokazuje mi negatyw? Troche mnie to zdziwilo 🙈 Dodam zdjecie dla pewnosci czy aby napewno jest on pozytywny. Zrobilam 2 w roznych godzinach. Miesiaczke mam dostac miedzy 31.07- 03.08.
Nie znam sie na tych testach jestem poczatkujaca,dlatego bardzo prosze o zrozumienie.
 

Załączniki

  • 20200726_204321.jpg
    20200726_204321.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 82
reklama
Witam was serdecznie.. Mam 32 lata i dwóch synów z poprzedniego związku.. Z obecnym partnerem pragniemy mieć wspólnego dzidziusia dlatego też odstawiłam tabletki i się staramy.. Widzę że organizm zaczął pracować ale na ile wróci po tabletkach do normy tego nie wiem.. Tabletki brałam 4 lata z przerwa od grudnia do kwietnia i teraz znowu odstawiłam po 3 Mc brania.. Jak myślicie czy płodność może wrócić nawet w pierwszym cyklu.. Badam sobie szyjkę i śluz bo zawsze to robiłam żeby wiedzieć jak funkcjonuje moje ciało,, więc widzę różnicę.. Nie wiem tylko na ile moje obserwacje są prawidłowe.. Pozdrawiam was i trzymam kciuki za każdą z was w dążeniu do dzidziusia
 
Do góry