reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

reklama
Sylka - jesteś w ciąży :D angina nie wydziela HCG :D Brawo!!!
Nuuuśka - czekam czekam na wieści, że nadal nie ma @ :D :D :D
Sanda i anuszka - a ja mam babcię na Jelonkach i często tam bywam :D

A dziś dzień zaczełam od kłótni z M. Po prostu mnie wkurzył. Czasem jest takim cholernym egoistą. Aż mi się nie chce wierzyć, że za takiego egoistę wyszłam!!! Pewnie jutro się pogodziny, ale dziś mi podniosł ciśnienie znacznie...
 
Witam się ze wszystkimi. Jak zwykle wszystko musiałam nadrobić i czytania troche było.

Sylka11 - gratulacje!!! Teraz dbaj o siebie i o fasolkę, tym bardziej przy anginie.

Nuuuśka - @ wciąż nie ma , więc nadzieja jest :-)

michalina_ch - niestety kłotnie są potrzebne w związku, a na pewno się pogodzicie. A Ty nie denerwuj się :-)


A ja w środę zrobiłam jeszcze raz betę i wynik to 345. a wczoraj powtórzyłam i było już 1200. Powiem wam szczerze, że ciągle sprawdzałabym, czy chociaż rośnie ta beta :-) ale na szczęście jest ok. Dziś wieczorem mam wizyte u gina.

Miłej soboty wszystkim.
 
Sylka11 gratulacje ! :)
Też bym chciała już testować ale siew boje. Jutro jade do aquaparku a mam nadzieje ze @ nie przyjdzie. A śluz nadal taki sam
 
Michalina coraz więcej wspólnego :-D ale przestań się denerwować :dry:
Dżina super :tak:ale pięknie rośnie :-D oby tak dalej. Daj znać po wizycie :)
angelaa_w przestań się martwić na zapas, bo sobie zaszkodzisz
 
Staram się o tym nie myśleć i nie przejmować za bardzo, ale jak widze ze wszystkie kobiety w ciąży lub z wózkami to mi troszke przykro, ale będzie dobrze i tak sobie mówie :)
 
reklama
Rozumiem Cię, ja też mam wrażenie, że wszędzie dookoła same ciężarne i wózki, ale Cieszę się waszym szczęściem pomimo, że sama też bym tak chciała :) Nie martw się Kochana na zapas, bo sobie zaszkodzisz, poza tym odrobina pozytywnego myślenia jeszcze nikomu nie zaszkodziła :)
 
Do góry