reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

Hey :-) Ostatnia praca dziś za mną, tak więc koniec z siedzeniem i przypominaniem sobie czasów LO (przynajmniej na ten semestr), dawno temu to już było. Nawet układ planetarny zdążył się zmienić :szok::szok::szok: Teraz już mężuś musi się bronić na egzaminach :-D


Nuuuśka... oby ta Twoja @ już nie przylazła. Będziesz nam pozytywne fluidki rozsyłać, a my będziemy łapać :tak::tak:

Dżina, ładnie rośnie ta Twoja beta :-) Super :-)

Sylka to i ja Ci pogratuluję :tak:
Każde II kreski strasznie mnie cieszą... Niedługo z marcówek to już chyba żadna z nas nie zostanie - mam taką nadzieję :tak:


Tyle postów przybyło, że nie mogę dokopać się do ostatniej listy. Jutro od rana przewiduję ponowną lekturę tego wątku :-D

Kolorowych snów tym co grzecznie się kładą do łóżeczka, a tym co trochę mniej grzecznie - życzę owocnych staranek :tak:
 
reklama
happymama
doczekaliśmy się twoich suwaczkow
super gromadka :-D

michalina
no nie ładnie tak ciężarną traktować! powiedz mu to! powinien ci ustępować!
wiesz co ja też tak mam i się czasem dziwię że wyszłam za swojego.
jupi za pierwszy rzyg !
:-D
oby nie za dużo !

Nuśka
wysokich lotów nadal tzn tych temperaturkowych :-D
i pięknego dnia życzę


babeczki
nawet nie wiecie jak ja bym chciała zobaczyć te II tzn doskonale wiecie . . . przepraszam
tak mi ostatnio ciężko że znów się nie udało. przez pierwsze dni @ to nawet w pracy zauważyli że coś jest ze mną nie tak :-\
u mnie pod blokiem jest plac zabaw i kilka razy dziennie jak wychodzę z psem lub wychodzę na balkon widzę te mamy, dzieci, uśmiechy . . . ach
 
Hej Kochane Moje :*

Nasza tempka się chyba odczarowala, bo dziś również spadek do 36,44 a wiec spodziewam się raczej @. Malpa wredna.

Moniqaa obawiam się, ze moje fluidki będą musiały jeszcze troszkę poczekać, ale nie martw się jak uderze to z pelna para i pozarazam wszystkie :-)Najlepiej od razu podwojnie !! :-D

Sandra, anuszka, happymama dziekuje :* Pogoda powiem Wam do bani calkiem. Deszcz lal przez cala noc, teraz wszędzie kaluze, zimno, wietrznie, zastanawiam się jak te dzieci wytrzymają w taka zimnice w tych sukienkach :|
Kurde pech jakiś, a było dopiero co tak pięknie :angry::no:
Wieczorkiem się melduje, zdam Wam relacje, pewnie obszerna + pocieszymy się wspólnie w prezentow Olkowych bo tyle Nam pozostanie :-D

anuszka Kochanie, mnie tez dziś jakos tak ciężko, ale staram się nie podlamywac, jesteśmy tu razem po to żeby w takich sytuacjach jak ta moc sobie pomoc i wspierać się, wiec glowka do góry, bo nie zostalas sama wiec będziemy gderać razem :* Choc wiem, ze to marne pocieszenie, ale wczoraj Ł. powiedziałam, ze w maju pewnie się już nie zalapie, ale czerwiec to piękny miesiąc na płodzenie fasolek - wakacje jakby nie było, upalnie, zielono i taaak przyjemnie :D ! Wiec się nie martw tylko myslimy pozytywnie ! Bo będę krzyczeć


Papa Kochane miłego dzionka :*
 
Ostatnia edycja:
Nuuuśka tempka spadla ale @ jeszcze nie przyszla, wiec fluidy od nas moze zadziałaja :-)

To udanej komunii, zmarzna dzieciaki na pewno , u nas tez taka pogoda. Ja jak mialam komunie pamietam to byla straszna zimnica moze kilka stopni, normalnie jakis korzuszek mialam zalozony na sukienke. Powodzenia w tak ważnym dniu :tak:

A ja zawsze chcialam na wiosne urodzic wiec trzeba byloby sie na wakacjach dopiero starac o dzidzie, z Dawidkiem mialam termina na 10.01 , urodzilam 31.12, no i teraz znow wychodzi styczen, brrr...
 
sylka11- widzę że też masz Dawidka:-) ja mam dwoje dzieci "lipcowych" i jedno "styczniowe" i faktycznie ciężko się chodzi w ciązy i rodzi zimą. Ale za to plus jest taki że na wiosnę i wakacje maluszek już troszkę podchowany i można dlużej przebywać po za domem czy nawet pojechać na dalsze wakacje:tak:

u nas też paskudna pogoda zawitała więc czeka nad długii domowy dzień!
 
No tak też Dawidek :-) ja ubolewalam ze nie moge wyjsc z dzidzia odrazu na zewnatrz, byly mrozy wiec najpierw werandowanie a przy odpowiedniej pogodzie krotkie spacery. Za to za nim przyszla wiosna mozna juz bylo zrzucic troche zbednych kg, bo przytylam wtedy 22kg!!.
 
Hej he,
ja tak na szybko dziś - witam dziewczynki :)
Pogoda faktycznie do bani - ale deszcz nie pada, mam nadzieje ze u Nuuuski tez nie pada, chociaz dzieciakom nie bedzie mega gorąco...

A ja Was rodzumiem co to znaczy patrzec na kobiety w ciąży, małe dzieci. Ja najpierw półtora roku zachodziłam w ciążę (w tym czasie moje 3 przyjaciółki zaciążyły), a jak mi się wreszcie udało to poroniłam.... nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. a jak dostałam smsa od przyjaciółki, że urodziła to płakałam... Ja Was bardzo rozumiem. Ale zobaczcie - mi się znów udało i musi tym razem być dobrze :)

Ja nic nie jadłam, że rzygałam, właśnie odwrotnie - nie zjadłam obiadu bo po sklepach łaziłam i miałam coraz większe mdłości zakończone rzygiem.... zauważyłam, że jak odczuwam lekki głód to od razu mi nie dobrze. Tak samo do śniadania nie czuję się najlepiej...

dżina - co z wizytą?
Nuuuśka - dawaj znać po komunii jak było i jakie prezenty Ola dostała :)
anuszka, sandra - miłego dnia w wawce.... pogoda przytłączająca.
Sylka a ile ważyłaś przed ciażą? Ja się strasznie boję, że dużo utyję a już mam nadwagę...
wiecie co obejrzałam swoje zdjecia sprzed 10 lat - kuźwa - laska byłam, 20 kg mniej!!!! Obiecałam sobie, że po ciąży wrócę do dawnej figury!!!!
 
witam niedzielnie
wy widzicie ciezarowki a ja blizniacze wozki bo jakby sie udalo to bym kupila na starsza i dzidzie jeden wozek. i wszedzie te dzieci w takich wozkach bo tu chyba moda na jedno po drugim.
Napiszcie mi czy w pierwszym trymestrze mozna latac??
 
reklama
Verita- o lataniu też się zastanawiam bo w sierpniu mamy wykupione wakacje z przelotem i z tego co się dowiadywałam jak z ciążą nie ma żadnych problemów to leciesz można bez problemu, chyba właśnie 3 trymestr jest najgorszy z lataniem.

ja się wagą nie martwię, moja waga jest taka sama jak naście lat temu przed dziećmi. Ale brzuch! no niestety to już inna historia, rozciągnięty mam trochę a jak sobie pojem to możnaby pomyśleć że to 5-ty miesiąc :)) wiele razy brałam się za niego ale niestety małoskutecznie.
 
Do góry