reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

Urlop przedluzony o tydzien L4
Ale fajnie, bo rozleniwilam sie niesamowicie.
Isla kupiona, na opryszczke moge brac tylko plastry, no i herbata z miodem cytryna i imbirem mniam.
 
reklama
Happy no na pewno mały rośnie jak na drożdżach :-) donrze mu przy mamusi to to cały czas chce Cię mieć blisko i jest wymagający :-)

Anuszka a widzisz, co lekarz to inna opinia :-) moja nie bardzo była za braniem jakichkolwiek leków, także tych typowo dla kobiet w ciąży :-) zyczę zdrówka :*

Ja jestem wykończona, zmykam pod prysznic i spać :-) miłego wieczoru:*
 
Natka
No mi lekarz powiedział że może dać mi tylko zwolnienie. A w aptece mogą doradzić coś na gardło. Ale ja sama poprosiłam te isla bo tu na forum czytałam i czytałam ulotkę. No nic mam nadzieję że mi nie zaszkodzi, szczególnie te plastry na opryszczke :-(
 
Anuszka &&&&&&


Ja dzisiaj wylądowałam na IP. Położna mnie nastraszyła na wizycie, że z brzuchem się coś dzieje i, że mam jeszcze dziś jechać do szpitala gdzie miałam cięcie... Tam powiedzieli, że jest OK i staram się im wierzyć :tak: Chociaż jak usłyszałam, że jest źle to jakoś tak samopoczucie mam gorsze ;-)
Poza tym dni pędzą jak szalone... Mały zajmuje każdą chwilę... Już nawet problemy z zatwardzeniem przeszliśmy.... Mleczko zmieniliśmy i niby lepiej jest...


Natka
mam nadzieję, że te Twoje bóle przeszły... Kiedy Ty Kobieto w końcu na to L4 idziesz?
 
Ojej
Moniqaa
Niedobrze, ale miejmy nadzieję że znają się w tym szpitalu na rzeczy.
A czemu ty małego nie karmisz cycem ?
 
anuszka o której robisz betę i kiedy wynik? Trzymam kciuki :*

Moniqaa bóle brzucha przeszły, za to boli mnie chyba szyjka- sama nie wiem. Ból jak ból pęcherza, takie kłucie i ciągnięcie z tym że to pojawia się co jakiś czas i samo po paru minutach przechodzi. Nie wiem czy to macica się rozciąga?
A poza tym mam niskie ciśnienie i wysokie tętno. Wczoraj 105 w spoczynku- po półtorej godziny leżenia. Masakra. Nie wiem, może to od tej tarczycy albo co. Zobaczymy co gin powie, wizyta za tydzień.
 
reklama
Właśnie jadę oddać krew.
Wynik niby po 12 ale pani dr będzie dzwonić więc tak naprawdę nie wiem o której.
Mnie też czasem boli tak jak ciebie Natka.
Właśnie się dowiedziałam że mamy rodzeństwo :-D
Mamy dwa zamrożone zarodki :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry