reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

Wspomagacze miałam. Od 16dc brałam luteine i acard. I do tej pory biorę, żeby ta ciąża nie skończyła się jak poprzednia.
Jedyna różnica jest, że w tamtą ciążę zachodziłam 1,5 roku,a w tą za pierwszym razem (Pani dr twierdzi, że coś mi się odblokowało....)
 
reklama
To skoro tym razem udało się za pierwszym razem to dobry znak :-) na pewno wszystko zakończy się szczęśliwie :-) trzymam kciuki :-) a luteina czyni cuda także dobrze że na wszelki wypadek masz ją stosować :-)
Późno się zrobiło, uciekam do spania bo zanim zasnę to jeszcze zapewne trochę czasu zleci... Dobranoc :-) :*
 
Wpadam, dosłownie na sekundę, ponieważ siedzę w pracy. Odebrałam sobotnie wyniki bety, z 74 w czwartek w sobotę urosła do 223 :)
 
Oliwia1 a widzisz mowilam Ci, ze bedzie dobrze, to sie martwilas, ze taka malutka a teraz popatrz jak pieknie przyrosla :-) super ciesze sie strasznie ! :)

angelaa bralam anty przez 8 lat i teraz wlasnie 5 cykl jak staramy sie o fasolke. a czemu pytasz ?

michalinka dzis Ł. ma na popoludnie, ja wyjatkowo na rano ( mamy takie same zmiany ) wiec popoludnie bede miec wzglednie wolne, jak tylko ogarne Olke z lekcjami, wiec wejde tak kolo 16 i opowiem Ci po krotku Nasza dluga i smutna niestety historie. Choc Ty nie mozesz sie denerwowac, wiec nie wiem czy to calkiem dobry pomysl, na pisanie takich rzeczy :X
I super,ze piszesz o mezu prawniku :) Tez mam znajomego prawnika,ale co dwie glowy to nie jedna prawda ?
Wiesz co, nie wiem co mi sie podzialo z tempka :| Staranka byly wczoraj rano i wieczorem a dzis w nadziei rano tempke mierze, bo przeciez powinien byc wzrost, a sama zobacz :eek::eek: spadek i to jaaaaaaaaaki ...nie wiem juz o co tu chodzi, ale coraz bardziej sie gubie. To to wczoraj to nie byla owu ? Przeciez testy wskazywaly wyraznie, a z tym sie jeszcze nie spotkalam zeby nastepnego dnia po pozytywnych testach tempka tak gwaltownie poleciala w dol... kosmos jakis
 
Oliwia1 -pięknie, brawo!!!!
Nuuuśka - napisz, ja się staram nie denerwować, więc możesz mi wszystko napisać. Ja wiem jakie życie może być ciężkie - moj ojciec się wyprowadził jak miałam 2-3 lata, nie interesował się mną. Teraz mam z nim kontakt, ale chyba tylko dlatego, że on nie ma pracy i jest alkoholikiem i po porostu wyciąga ode mnie kase.... więc teraz się odzywa do mnie... więc ja już jestem twarda.
No straszny spadek tej temp jest.... kurcze. o co chodzi. okaże się koło 10 maja....
 
michalinka dziewczynki z lutowek mnie juz opierniczyly za moje gderarnie, bo podobno ten dzisiejszy spadek swiadczy o owu dzisiejszej i jutro na pewno bedzie wzrost :p wiec ja sie juz nie odzywam chyba bo na prawde w koncu zarobie :rofl2:
Ale wkurzam sie, bo nie chcialam codziennych przytulanek tak na wszelki wypadek,zeby zolnierzyki mogly sie zregenerowac a tu i dwa razy dziennie bylo :p
 
Ja tez zaszlam po clomidzie i dufastonie w pierwszym cyklu staran.(tak jakby) Kiedys lata temu bralam tabletki antykonc. i po 2 cyklu dostalam 2 miesiecznego krwawienia i musze powiedziec ze to byly poczatki moich kobiecych problemow, tabletki byly 3 fazowe niby dobre a i tak organizm rozwalily.
 
reklama
wiecie co, mam problem i dylemat. Obiecałam mojej pani dr ze nie zrobie hcg do 8 maja. Ale ja sie tak martwie, ze mysle ze moze powinnam zrobic zeby zobaczyc czy dobrze rośnie. To wszystko przez to, że wtedy poroniłam i teraz mam schize.
I z jednej strony chciałabym pójść na bete i zobaczyć czy rośnie ładnie. a z drugiej strony obiecałam, że nie zrobię.
Może gdybym rzygała itd to by było ok bo to by znaczyło, że jest hormon. a ja się czuję dobrze. wtedy też czułam się dobrze....
Boże, zwariuję....
Co byście zrobiły na moim miejscu?
 
Do góry