reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

Michalina wtedy wazylam 60kg 172cm wzrostu,w dniu porodu 82kg. ale bledem moim bylo objadanie sie slodyczami, dlatego teraz slodyczom mowie stanowcze nieee :-) Teraz tez waze z 62 bo ostatnio po zimie przytylo mi sie z 3 kg.
 
reklama
Nuuuśka
przykro mi a miałam taka nadzieję na ta wysoka tempkę i na kolejną fasoline
normalnie kocham tego twojego bobasa śmiejącego się, poprawia nastrój ... szkoda że jak jesten na tel to sie nie rusza bo bym go oglądała zawsze na poprawę humoru ...
wiem że mam was ale czasem tak mnie napada ... no dobra już nie będę ...
:* i wielkie dzięki

babeczki
a jak ja płakałam jak moja o 5 lat młodsza sis chciała mi powiedzieć że jest w ciąży -przez skype!!!
miała taka dziwna minę i tylko powiedziała że nie wie jak mi to powiedzieć !!! ja już wiedziałam , po prostu wiedziałam!!!pół godziny płakałam a ona na mnie patrzyła i też płakała ... to była masakra!!!
u mnie też koleżanki,siostra i kuzynki zachodziły, roniły, teraz mają dzieci a ja nadal nic ...

michalina
a może z głodu rzygnęłaś i z przemęczenia?
no pogoda okropna ...
możemy podać sobie ręce ja też mam nadwagę :szok: i tez chciałabym ważyć jak kiedyś, chociaż 10 kg mniej ...
będzie dobrze,po ciąży przy dziecku schudniesz będziesz mieć darmową siłownię
moja kuzynka przytyła 8 kg, sister 15 kg a siostra szwagra 25 KG!!! więc nie ma reguły ... zobacz na swoja mamę ciocie babcie jak one ważyły w ciąży

Verita
z lataniem to musisz chyba z lekarzem to omówić ale wśród moich znajomych latały dziewczyny, nawet w 5 miesiącu jedna ...

no i sylka widzę też zaszalała z suwakami
super
wiesz ja wstawić zeby był w każdym poście jak u nas?
 
U mnie od wczoraj @ na całego, wiec odpuszczam nakręcanie się i badanie każdego swojego objawu, bo porażka gorzko smakuje.
 
A my niedawno wrócili z aquaparku :) Wyszaleliśmy się :) Dzisiaj @ się jeszcze nie pojawiła i mam nadzieje ze nie przyjdzie :) Tak sie rozgadaliśmy z moimi rodzicami i stwierdziliśmy ze się wybierzemy nad morze :-) Jutro dzwonimy rezerwować bo termin na 30.07.2013 - 6.08.2013 jest :-) Oby tylko pieniądze były
 
Dobry wieczor :*:*

Wrocilam, przezylismy choć myy good ciężko było. Pogoda straszna, po prostu straszna, zimno jak nie wiem i co chwile padalo :|
Sama msza około 1,5h, po mszy do domu, obiad i na 15 spowrotem. Goscie zaczeli odjezdzac już o 15, bo to zajecia w szkole ( mój Wujek jest nauczycielem), potem Babcia z ojcem chrzestnym Oli pojechali około 17, bo jechali jeszcze na urodziny mojej dalszej kuzynki, a rodzina Łukasza pojechala przed 19. Posprzatalismy trochę i my przez 20 byliśmy w domu. Oczywiście jedzenia ze 3x za dużo, a mama narzekala ze na pewno zabraknie :rofl2:Zabralismy czesc do domu, i straczy Nam chyba do końca tygodnia :wściekła/y:

misia a wiec co do prezencichow - od Nas to już wiesz - dostala telewizor 23' LG cinema 3D ( Niech dziecko ma, my się jeszcze Naszego nowego nie dorobiliśmy, małego starucha mamy, wiec na tym jej malym będziemy chyba teraz we trojke siedzieć :wściekła/y:). Od mojej Babci i Wujka dostala zloty lancuszek, od znajomej Babci takiej bardzo bliskiej również zloty lancuszek ( skarabeusza ) i 200zł, od rodzicow Ł. rower o którym tez już wiesz ( kask z monster high oczywiście najjjj !! :laugh2:), od Wujka i Cioci Łukasza tableta z podpinana klawiatura i 100zł a od chrzestnego 100euro :-pNo i chyba jeszcze od mojego Wujka i Cioci ( mieszkają w Niemczech i niestety nie mogli dojechać ) dostanie cyfrowke.

anuszka ciiiiicho ! jeszcze malpa nie przylazła a wiec na razie siedze cicho jak mysza. Choc czuje ze chyba jutro już na bank się zjawi, od wczoraj jakas taka nabuzowana bardziej chodze. Ale to tez na pewno zasluga Komunii.

Wiec @ jeszcze się nie objawila, jutro ma ostateczna szanse, bo w poprzednim cyklu spoznila się dokładnie tyle ile owu - 5 dni. Wiec teraz powinna 2 :sorry2:Jedno co mnie meczy - strasznie mnie ciagnie w podbrzuszu :baffled:

Ide spac Kochane :* Do jutra :* Umordowana jestem
 
Ostatnia edycja:
U mnie od wczoraj @ na całego, wiec odpuszczam nakręcanie się i badanie każdego swojego objawu, bo porażka gorzko smakuje.
przykro mi :(
ja też odpuszczam nakręcanie się, w tym cyklu miałam wszelakie objawy, bolące sutki, byłam śpiąca, miałam wzdęcia , na twarzy ani jednego pryszcza jak to zazwyczaj jest przed @ itd. a mimo tego nic nie wyszło więc w tym cyklu odpuszczam wnikliwe wsłuchiwanie się w swoje ciało. Czekam po prostu na termin @ i tyle... ale to wszystko tylko łatwo sie mówi bo jak człowiek ma nadzieje to zaraz zaczyna sobie wmawiać...
 
Nuuśka- cieszę się że komunia udana!:-)
a @ niech się najlepiej w ogóle u Ciebie nie pojawia!
 
reklama
przykro mi :(
ja też odpuszczam nakręcanie się, w tym cyklu miałam wszelakie objawy, bolące sutki, byłam śpiąca, miałam wzdęcia , na twarzy ani jednego pryszcza jak to zazwyczaj jest przed @ itd. a mimo tego nic nie wyszło więc w tym cyklu odpuszczam wnikliwe wsłuchiwanie się w swoje ciało. Czekam po prostu na termin @ i tyle... ale to wszystko tylko łatwo sie mówi bo jak człowiek ma nadzieje to zaraz zaczyna sobie wmawiać...

Pewnie ze zaczynamy sobie wmawiać, i zapewne tak będziemy robic za każdym razem dopóki nie zobaczymy tego jedynego upragnionego efektu :| Dzialamy nieświadomie zupełnie a potem jak napisala avensis porazka gorzko smakuje. Ale będzie dobrze dziewczynki !!

A ta moja @ to Ci mowie Kochana, ze jutro się przywita. Jakos tak mi się wydaje :| Ale niech już cholera przychodzi jak musi i AKYSZ !
 
Ostatnia edycja:
Do góry