reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Hej dziewczyny ahh ten cykl mnie wykonczy chyba hehe. Wczoraj wieczorem bóle lekkie podbrzusza i jasna krew po wizycie w toalecie myślę sobie no tak dzisiaj rano będzie potop. Niestety temperature zmierzyłam dopiero godzine po wstaniu ale tez noc to byla tragedia wiatr straszny wial syn cos kaszlał pelnia księżyca i noc z głowy. ... więc nie wiem jak sie do niej odnieść ale mam 37 🤔 wczoraj wieczorem mialam i rano 36.7.. póki co okresu nie ma ciekawe co z tego wyjdzie😬 planowo na jutro
Hej!
Ale emocje!! 😁
Rob test dzisiaj
 
reklama
jeśli chodzi o taki sluz podbarwiony krwia to ja kiedyś go nie zauważałam u siebie (chyba że był to czas kiedy nie patrzyłam na papier przy każdej wizycie w toalecie) później tak samo nie co miesiąc ale pojawiał się przezroczysty sluz podbarwiony krwia, a obecnie u siebie tego nie zauważam chociaż bacznie obserwuje wszystko przez cały cykl.
Nie martwilam sie tym nigdy, ja mysle ze to może wynikać z jakich np wahań hormonalnych.
Kurcze faktycznie, kiedyś nie patrzylam tak na kazdy skrawek papieru 🤣🤣
 
Hej dziewczyny 😁u mnie 11 tydzień 🤰😁 mam do Was pytanie! Co uważacie na temat noszenie paznokci żelowych w ciąży? Bo są różne teorie na ten temat😅
 
Hej dziewczyny 😁u mnie 11 tydzień 🤰😁 mam do Was pytanie! Co uważacie na temat noszenie paznokci żelowych w ciąży? Bo są różne teorie na ten temat😅

Serio pytasz dziewczyny, które starają się o ciąże, często latami, często po wielu poronieniach o to co uważamy o noszeniu paznokci w ciąży? Jak masz 11 tydzień to zapytaj na sierpniowych albo wrześniowych mamach (nie chce mi się liczyć na kiedy masz termin)
 
reklama
Serio pytasz dziewczyny, które starają się o ciąże, często latami, często po wielu poronieniach o to co uważamy o noszeniu paznokci w ciąży? Jak masz 11 tydzień to zapytaj na sierpniowych albo wrześniowych mamach (nie chce mi się liczyć na kiedy masz termin)
No byłam tutaj trochę i wiem, że są tutaj osoby które już są mamami i mają doświadczenie itp 😊 nie uważam że pytanie nie jest na miejscu, ale jeśli cię to uraziło to przepraszam 😊
 
Do góry