reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Kurcze ale u mnie szyjka mega wysoko ledwo sięgam i zamknięta. Dzisiaj w sumie 12 dpo więc może ostatni dzwonek na implantację... ?ahh ta nadzieja 🥴dopóki się krew lać nie zacznie zawsze jest.... zobacze jak jutro tempka
 
Kurcze ale u mnie szyjka mega wysoko ledwo sięgam i zamknięta. Dzisiaj w sumie 12 dpo więc może ostatni dzwonek na implantację... ?ahh ta nadzieja 🥴dopóki się krew lać nie zacznie zawsze jest.... zobacze jak jutro tempka
Trzymam kciuki ale ja w tamtym cyklu miałam wysoko do samego momentu kiedy dostałam @. We wcześniejszych cyklach byłanniżej.
Ale ja ogólnie nie mam np czegoś takiego jak szyjka nisko. U mnie cały czas jest albo średnio wysoko albo bardzo wysoko
 
Hejka, wpadam na chwilkę, bo sama już nie wiem. Miałam w tym cyklu odpuścić monitorowanie i robienie testów lh, ale tak jak ostatnio cykle miałam po około 52 dni to pik wychodził w granicach 33-35 dc. Dzisiaj mija 22 dc a od 20 dc zaczęłam robić testy bo 18-19, zaczął się śluz podobny do płodnego (19-20 było go bardzo dużo i raz był lekko podbarwiony krwią) W każdym razie kreski wyszły dość ciemne, ale piku nie uchwyciłem (robiłam po 2 testy). Czy mogłam przeoczyć pik i jest szansa ze cykl zaczyna się normować ( wcześniej cykle były 33-37dni) dzisiaj kreska jest o wiele bledsze i śluzu jest mniej i nie jest już zupełnie przezroczysty.
 

Załączniki

  • IMG_0845.jpg
    IMG_0845.jpg
    93,3 KB · Wyświetleń: 54
Hejka, wpadam na chwilkę, bo sama już nie wiem. Miałam w tym cyklu odpuścić monitorowanie i robienie testów lh, ale tak jak ostatnio cykle miałam po około 52 dni to pik wychodził w granicach 33-35 dc. Dzisiaj mija 22 dc a od 20 dc zaczęłam robić testy bo 18-19, zaczął się śluz podobny do płodnego (19-20 było go bardzo dużo i raz był lekko podbarwiony krwią) W każdym razie kreski wyszły dość ciemne, ale piku nie uchwyciłem (robiłam po 2 testy). Czy mogłam przeoczyć pik i jest szansa ze cykl zaczyna się normować ( wcześniej cykle były 33-37dni) dzisiaj kreska jest o wiele bledsze i śluzu jest mniej i nie jest już zupełnie przezroczysty.
Myślę, że pik mógł być dziś rano tylko go przegapiłaś bo widzę, że nie ma testu z rana. 😉
 
reklama
robiłam test o 10, ale był tak samo blady jak ten ostatni - nie miałam jak zrobić rano zdjęcia
To może w nocy była? Szczerze mówiąc u mnie pik ostatnio się utrzymuje kilka godzin więc też nie zawsze trafię jak mam dłuższą przerwę. Poza tym pik nie zawsze musi być i to nie oznacza braku owulacji 😉
 
Do góry