reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
A ja to nie wiem ile jestem po owu. Bo testy jak zwykle negatywne ( mam tak co cykl a lekarza potwierdzał do tej pory owu) w tym nie byłam u lekarza i mam co mam. Nie wiem teraz czy się sugerować tym ze w zeszły weekend test był negatywny aleee ta kreska dość mocna i później był śluz z krwią i gdzieś wtedy była owu ale to byłby 6-8dc czy sugerowac się tym okropnym piątkowym bolem najgorszym do tej pory wiec jestem 4dpo. Nie wiem 🤷‍♀️ Może to i lepiej bo nienbede liczyć ile jestem dpo i szukać objawów. Czekam na okres bo ja przez 3 lata przychodził to co by miał nagle
Nie przyjść 😡
 
A mam pytanie, bo ogólnie szybko mam te cykle stymulowane, ale to ze względu na pcos lekarz od razu działa, aktualnie dietą udało mi się wyjść z IO i homa w czerwcu wynosiła 2,8 a teraz 1,8 co uwazam za mały sukces, tarczyca jest w normie 1,0, clo zadziałało, piękny pęcherzyk plus pęknięcie bez wspomagania. Moje pytanie czy powinnam już męczyć męża o zbadanie nasienia czy pozostawić sytuacje taka jaka jedyne tej chwili, czyli ja na clo + regularny zdrowy seks ?
 
A mam pytanie, bo ogólnie szybko mam te cykle stymulowane, ale to ze względu na pcos lekarz od razu działa, aktualnie dietą udało mi się wyjść z IO i homa w czerwcu wynosiła 2,8 a teraz 1,8 co uwazam za mały sukces, tarczyca jest w normie 1,0, clo zadziałało, piękny pęcherzyk plus pęknięcie bez wspomagania. Moje pytanie czy powinnam już męczyć męża o zbadanie nasienia czy pozostawić sytuacje taka jaka jedyne tej chwili, czyli ja na clo + regularny zdrowy seks ?
a miał kiedykolwiek robione badanie ?
 
reklama
A mam pytanie, bo ogólnie szybko mam te cykle stymulowane, ale to ze względu na pcos lekarz od razu działa, aktualnie dietą udało mi się wyjść z IO i homa w czerwcu wynosiła 2,8 a teraz 1,8 co uwazam za mały sukces, tarczyca jest w normie 1,0, clo zadziałało, piękny pęcherzyk plus pęknięcie bez wspomagania. Moje pytanie czy powinnam już męczyć męża o zbadanie nasienia czy pozostawić sytuacje taka jaka jedyne tej chwili, czyli ja na clo + regularny zdrowy seks ?

Ja bym partnera badała. To nieinwazyjne, szybkie badanie, a będzie wiadomo, jak to wyglada po jego stronie [emoji6] a Ty miałaś robiona drożność może?
 
Do góry