reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
@olka11135 a więc wszystko zrozumiałe oczywiście ja nie powiedziałam że nie można zajść w ciążę po odstawieniu anty, ale że jest to nie zalecane. Skoro jednak Tobie tak zalecił lekarz to w porządku. :)

@julq nie za wcześnie? Może cykl się przesunął, ja bym poczekała ;) wszystko się może zdarzyć. Ja na teście miałam tydzień przed okresem pozytywny, a beta była jak bym w ciąży nie była. (A mówi się często że powinno być odwrotnie prawda?) Czasami laboratoria dają D. Szczególnie jak przewożą krew na badania.

Oo nie ktoś mi zepsuł idealna kolejność 😂🙈
Mi tez 😭😂
 
Dlaczego tak późno?

Faceci już tak mają chyba jak mają, ale to dobrze że mąż myśli że jak nie ma pracy to nie "a chodźmy zróbmy sobie dziecko" my też jak mieliśmy kiepski czas z pracą to zrezygnowaliśmy że starań to było jeszcze zanim zaszłam w 1 ciążę. Macie troszkę stresu w życiu więc może trzeba faktycznie odłożyć ale z tego co wiem jeszcze nie testowałaś? Czy coś przegapiłam, szansa jest zawsze.
Jeszcze nie testowałam okres wypada mi na 04.01 wg "kalendarzyka" a testowanie zaczynam jutro ale to z uwagi na to że jak ujemny to planuje wypić drinka 🤣
Ja pracę dostanę od ręki mój problem jest taki że mam dużo opcji i jeszcze się na żadną nie zdecydowałam...
Męża branża jest bardziej okrutną bo wiąże się z delegacjami i taka spoko może dostać ale coś na miejscu to już problem i tego żal przy staraniach... Ja będę musiała jak coś pracować na pół etatu i chyba jeździć do niego żeby móc się starać dalej...
Mimo sporych zobowiązan finansowych nawet przy braku pracy obojga wciąż stać nas na dziecko od już ☺️ a że starzy jesteśmy 😆 ja 34 on 44 to wolałabym by tego nie odwlekał z uwagi na brak pracy skoro mamy spore oszczędności 🙂
 
Historia z dzisiaj
Jestem sobie u fryzjera z bratowa, ale nic jej nie mówię narazie i oczywiście temat ciąży się włączył u fryzjera ze Pani przyjęła ostatnio kobietę w 6 tygodniu ciąży i jej kolor zamiast ciemnego wyszedł rudy 🤣 chciałam uciec z krzesła wtedy 😅 ale u mnie siadło ładnie 😅
 
@olka11135 a więc wszystko zrozumiałe oczywiście ja nie powiedziałam że nie można zajść w ciążę po odstawieniu anty, ale że jest to nie zalecane. Skoro jednak Tobie tak zalecił lekarz to w porządku. :)

Z tego co wiem to są strasznie stare zalecenia, a mój gin na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę :)

"Jeszcze do niedawna zalecano, aby po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej (nie tylko pigułek) odczekać minimum 3 miesiące, dając organizmowi kobiety czas na ustabilizowanie gospodarki hormonalnej. Tymczasem okazuje się, że w przypadku większości kobiet przyjmujących tabletki antykoncepcyjne, do skutecznego zapłodnienia może dojść już w pierwszym miesiącu po ich odstawieniu i wcale nie trzeba z tym zwlekać. Co więcej, nie istnieją żadne medyczne przeciwwskazania do zachodzenia w ciążę tuż po zaprzestaniu stosowania antykoncepcji hormonalnej."
 
Jeszcze nie testowałam okres wypada mi na 04.01 wg "kalendarzyka" a testowanie zaczynam jutro ale to z uwagi na to że jak ujemny to planuje wypić drinka 🤣
Ja pracę dostanę od ręki mój problem jest taki że mam dużo opcji i jeszcze się na żadną nie zdecydowałam...
Męża branża jest bardziej okrutną bo wiąże się z delegacjami i taka spoko może dostać ale coś na miejscu to już problem i tego żal przy staraniach... Ja będę musiała jak coś pracować na pół etatu i chyba jeździć do niego żeby móc się starać dalej...
Mimo sporych zobowiązan finansowych nawet przy braku pracy obojga wciąż stać nas na dziecko od już ☺️ a że starzy jesteśmy 😆 ja 34 on 44 to wolałabym by tego nie odwlekał z uwagi na brak pracy skoro mamy spore oszczędności 🙂
Rozumiem.. mój też w ciągłych delegacjach, teraz jest na miejscu to można działać bo od nowego roku znów się szykują delegacje.
To życzę powodzenia 🥰

@olka11135 to jak najbardziej w porządku. Przepraszam nie wynika to z czepliwosci tylko czystej troski. Buziaki
 
Ostatnia edycja:
Jeszcze nie testowałam okres wypada mi na 04.01 wg "kalendarzyka" a testowanie zaczynam jutro ale to z uwagi na to że jak ujemny to planuje wypić drinka 🤣
Ja pracę dostanę od ręki mój problem jest taki że mam dużo opcji i jeszcze się na żadną nie zdecydowałam...
Męża branża jest bardziej okrutną bo wiąże się z delegacjami i taka spoko może dostać ale coś na miejscu to już problem i tego żal przy staraniach... Ja będę musiała jak coś pracować na pół etatu i chyba jeździć do niego żeby móc się starać dalej...
Mimo sporych zobowiązan finansowych nawet przy braku pracy obojga wciąż stać nas na dziecko od już ☺️ a że starzy jesteśmy 😆 ja 34 on 44 to wolałabym by tego nie odwlekał z uwagi na brak pracy skoro mamy spore oszczędności 🙂

Ja mimo wszystko trochę chłopka rozumiem, oszczędności ruszyć łatwo - odbudować trudniej ;)
Inna sprawa, że mówiłaś iż on ostatnio coś w ogóle nieprzekonany do starań to może być dobra wymówka :(
 
reklama
Ja mimo wszystko trochę chłopka rozumiem, oszczędności ruszyć łatwo - odbudować trudniej ;)
Inna sprawa, że mówiłaś iż on ostatnio coś w ogóle nieprzekonany do starań to może być dobra wymówka :(
Ooooo właśnie boje się że wykorzysta to jako wymówkę... Choć aktualnie po ostatnich sytuacjach póki co sama jestem tym zmeczona - jak sam nie zainicjuje starań to sama tego też nie zrobię... 🙁
 
Do góry