reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Dziewczyny na po wizycie 😞 lekarz powiedział, ze inseminacja nie ma sensu bo wydamy kasę a z nami nie ma problemu w sensie, u mnie owulacje występują naturalnie, drożność jest, badania ok. Męża nasienie ok. Powiedział ze mamy się starać z lekami na stymulację i 3-4 cykle. Potem in vitro już jedynie i jak się nie powiedzie to jakieś badania genetyczne lub immunologiczne
 
reklama
Dziewczyny na po wizycie 😞 lekarz powiedział, ze inseminacja nie ma sensu bo wydamy kasę a z nami nie ma problemu w sensie, u mnie owulacje występują naturalnie, drożność jest, badania ok. Męża nasienie ok. Powiedział ze mamy się starać z lekami na stymulację i 3-4 cykle. Potem in vitro już jedynie i jak się nie powiedzie to jakieś badania genetyczne lub immunologiczne
Nie poddawaj się, będzie dobrze!
Ile już się staracie jeśli można zapytać?
 
U mnie wszystko dobrze po wizycie u ginekologa.
Pęcherzyk 15mm w lewym jajniku, endometrium 9mm, powiedział, że jest idealne, nie wiem jakie powinno być, więc nawet nie mam jak się do tego odnieść.
Wszystkie badania też dobrze.
Coś czuję, że problem jest w moim mężu😣
I powiedział, że cykl będzie 31 dniowy prawdopodobnie.
 
Hejka ja dzisiaj 20dc. Drugi cykl z testami owu. Poprzedni cykl miałam wydłużony do 54dni, mam nadzieje ze ten wróci do normy, ale jak patrzę na te testy (wie, ze z tymi testami wychodzi różnie, le w poprzednim cyklu wychodziły) mam wrażenie ze znowu cykl może mi spłatać figle. To znaczy od wczoraj czuje lekkie pobolewanie podbrzusza, a dzisiaj bardziej dokucza mi lewy jajnik.
 

Załączniki

  • IMG_0520.jpg
    IMG_0520.jpg
    92,2 KB · Wyświetleń: 49
  • IMG_0521.jpg
    IMG_0521.jpg
    92,9 KB · Wyświetleń: 50
Mam pytanie do dziewczyn, które stosują olej z wiesiołka? Do którego dnia go bierzecie? W sensie wiem, ze do owulacji, ale co w momencie kiedy nie jesteśmy w stanie określić w 100% kiedy ta owulacji była?
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn, które stosują olej z wiesiołka? Do którego dnia go bierzecie? W sensie wiem, ze do owulacji, ale co w momencie kiedy nie jesteśmy w stanie określić w 100% kiedy ta owulacji była?
Dziewczyny pisały, że do dnia owulacji. Ja będę brała do 15dc. Mam owulscje w 17/18
I serio jest wielka różnica przy stosowaniu oleju s wiesiołka. Mam pełno śluzu, a tak nie miałam go wcale. Nawet ginekolog dziś pochwalił 😅
 
Do góry