reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

U mnie śluz z krwią , dziś 22dc , do tego słaba jestem i wyglądam jak siedem nieszczęść dziś ale to chyba po tej jednodniowej grypie żołądkowej osłabienie 🙈 dobrze ze już po pracy , ale nie mam weny na jutrzejszego sylwestra za grosz
Witam w klubie wyglądających jak siedem nieszczęść 🤣. U mnie 24 dc i też jakieś dziwne objawy. Może to też jednodniowa gryps żołądkowa 🤣
 
reklama
Nie wiemy jak długie masz cykle, więc ciężko ocenić.
Ja mam takie objawy zawsze po owulacji i to nie oznacza ciąży.
Możesz zrobić test, bo jeśli są objawy to musi być już pozytywny.
Dokładnie , zgadzam się . Jak są objawy to i beta rośnie wiec będzie do wyłapania na teście ;) twraz jeszcze jakieś wirusowki panują ja np wymiotowałam jeden dzień, ale miałam tez biegunkę i ból żołądka 🙈
 
Nie wiemy jak długie masz cykle, więc ciężko ocenić.
Ja mam takie objawy zawsze po owulacji i to nie oznacza ciąży.
Możesz zrobić test, bo jeśli są objawy to musi być już pozytywny.
Właśnie wydaje mi się za wcześnie jeszcze na test. Może to kara za poświąteczne obżarstwo i jakaś jednodniowa grypa żołądkowa jak u koleżanki wyżej 😉
 
Witam w klubie wyglądających jak siedem nieszczęść 🤣. U mnie 24 dc i też jakieś dziwne objawy. Może to też jednodniowa gryps żołądkowa 🤣
U mnie to wyglądanie to chyba od szarpania w wymiotach , osłabiona byłam strasznie 🙈 ale bardziej zastanawia mnie ten śluz z krwią , zobaczymy czy to wahania hormonów czy coś na rzeczy za pare dni ;) ale to chyba byłby cud u mnie tak za pierwszym cyklem się wstrzelić ;)
 
reklama
Do góry