reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Dziewczyny czy progesteron można badać po południu? Czy powinno sie rano i na czczo?
Nie trzeba na czczo i godzina też obojętna, i tak wydziela się pulsacyjnie, więc nie wiadomo na co trafisz. Teoretycznie żeby mieć pewny wynik powinno się go badać 3 dni pod rząd o stałej porze i uśrednić. Tyle teorii😉
 
Nie trzeba na czczo i godzina też obojętna, i tak wydziela się pulsacyjnie, więc nie wiadomo na co trafisz. Teoretycznie żeby mieć pewny wynik powinno się go badać 3 dni pod rząd o stałej porze i uśrednić. Tyle teorii😉
Zastanawiam się czy sie nie wybrać w poniedziałek bo biore teraz ten progesteron od 2 dni i ciekawe jak wpłynie na wynik
 
Wiem, że testów nie odczytuje się po czasie, ale pojawiła się druga kreska właśnie i zaczęłam się śmiać, że chociaż fabryczną drugą mogę zobaczyć i trochę poprawiło mi to humor😂

Wiem, że jesteś na ten cykl nastawiona na nie, ale ja bym zbadała betę w poniedziałek jak Ci okres nie przyjdzie. Ostatnio tu gdzieś na forum była dziewczyna z betą ponad 400 i negatywnym testem sikanym. Nie wiem co było dalej z tą ciążą, ale różnie bywa. Ja jakoś nie ufam tym sikańcom :D
 
Wiem, że jesteś na ten cykl nastawiona na nie, ale ja bym zbadała betę w poniedziałek jak Ci okres nie przyjdzie. Ostatnio tu gdzieś na forum była dziewczyna z betą ponad 400 i negatywnym testem sikanym. Nie wiem co było dalej z tą ciążą, ale różnie bywa. Ja jakoś nie ufam tym sikańcom :D
Myślę, że jutro przyjdzie, a nadzieję na cokolwiek robi mi tylko to, że nie wysypało mi twarzy jak zawsze przed okresem😂 jak nie przyjdzie to na pewno w poniedziałek zrobię betę.
Ja zrobiłam już tyle testów, że myślę, że chociaż jeden by coś wykrył, gdyby była ciąża😅
 
Wiem, że testów nie odczytuje się po czasie, ale pojawiła się druga kreska właśnie i zaczęłam się śmiać, że chociaż fabryczną drugą mogę zobaczyć i trochę poprawiło mi to humor😂
A zrób jeszcze jeden test i sprawdź, czy po czasie coś się pojawi. Oczywiście nie mam na myśli jutro rano, ale tak do godzinki😘 jakiś cień chociaż. U mnie cienie po czasie pojawiały się jak coś było na rzeczy, zawsze. I mogą sobie mówić co chcą, ale wiem, co widziałam.
 
reklama
Myślę, że jutro przyjdzie, a nadzieję na cokolwiek robi mi tylko to, że nie wysypało mi twarzy jak zawsze przed okresem😂 jak nie przyjdzie to na pewno w poniedziałek zrobię betę.
Ja zrobiłam już tyle testów, że myślę, że chociaż jeden by coś wykrył, gdyby była ciąża😅
Czekamy na fotkę 😁 ja jestem dopiero dzień po owulacji😁 więc jeszcze sobie poczekam troszkę 😅 ale zdjęcie chętnie zobaczę, może mi też poprawi humor 😅
 
Do góry