reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Zaktualizuję tylko, że na pinku płytkowym mam cień 😘🥰 mam nadzieję, że widać.
Jeśli beta była <5 dwa dni temu a nie <1.2 jak zwykle w tym laboratorium no a dziś o 4 rano wyszedł mi taki cień cienia to chyba jednak coś może kiełkować. Wrócę jutro lub za 2 dni z aktualizacją 🙂 wczorajszy odpoczynek od forum dobrze mi zrobił. Ps. Nie mam od wczoraj już żadnych bóli brzucha...a tak bardzo się bałam bo na prawdę były spore, czyli jednak faktycznie to mogło być zagniezdżenie. Miłego dnia kochane ❤


Aha i byłabym zapomniała. GORĄCE POZDROWIRNIA DLA MOJEGO FANA, któremu usuneli konto jak widzę 🙂
Widzę duże szanse na powodzenie w tym cyklu ❤️
 
Mam mieszane uczucie - nie mam żadnych objawów, wydaje mi się że okres nadchodzi więc z jednej strony rozum mówi, że to fabryczna. Z drugiej serce bardzo by chciało, żeby jutro ściemniała, okresu nie ma, temperatura podwyższona, szyjka wysoko, robię te testy pinka już od tygodnia i ani razu mi nic takiego nie wyszło. Ale wiem, że nie ja pierwsza i nie ja ostatnia ;)
Poczekamy, zobaczymy, czwartkowa beta coraz bliżej
Kobieto, moim pierwszym objawem (poza brakiem @, a druga ciąża pokazuje że to żaden objaw 😂) były ruchy dziecka w 22-23 tygodniu 😂

Na końcu cyklu (obojętnie czy w ciąży czy bez) przez pogrubione spuchnięte endometrium brzuch jest „jak na okres” obojętnie co z tym okresem będzie więc też olej :)
Czekam na dzisiejsze wieści :)
 
Aha i zapomniałam dopisać. Wczoraj na wieczór sprawdzając szyjkę była wysoko ale innej "konsystencji" niż przez cały miesiąc sprawdzania. Jakaś taka nie wiem rozpulchniona cos takiego. Powodzenia każdej testującej ❤ ja na betę niestety jutro bo dziś nie mam jak, może zdążę przed zamknięciem labo ale nie wiem. Obiecałam, że przyjdę do pracy więc głupio mi odwołać nagle...
 
Tak, wiem. A w ogóle to bez sensu, że objawy ciąży i @ są takie same i trzeba się domyślać... Powinny być zupełnie różne i jednoznaczne, ile stresu by to człowiekowi zaoszczedzilo... 😄
A, trudno, jest jak jest. Pocierpię chwile wewnątrz, bo dopiero weszłam do biura i nie chcę dać po sobie poznać i jakoś będzie. Dzien jak codzien. :)
 
reklama
Do góry