reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
@Lebkuchen_mum przypominam że ja wyłapałam ciążę z beta hcg 2.2 a po 4.8 h 7.7 więc Twoje <5 może się po 48h zamienić w 9 lub więcej 😁 Tego Ci życzę ! Ja wtedy wiedziałam że jestem w ciąży bo zawsze mi pisali <0.100 a tu nagle 2.2. Tak wiem że >5 jest ciąża wg laboratorium diagnostyki 😉 a wg lekarzy >20 .
Co do testów owulacyjnych nie wiem od czego to zależy ale mi w ciąży (początki) wychodziły z pikiem czyli dwie mocne krechy cały czaa. Miałam ich sporo i sobie sikalam dla rozrywki bo i tak by się przeterminowaly do kolejnych starań.
 
Dziewczyny nawet nie wiecie z jakim wzruszeniem czytam o Waszych 2 kreseczkach ❤️ to musi być fantastyczne uczucie …
Ja jutro wg obliczeń 1 dzień okresu i akurat jutro wizyta u gina. Zastanawiam się w sumie czy w ogóle się testować bo tak jak tydzień temu miałam masakrę- ból piersi i objawy jelitowe, tak teraz zupełne zero. Chyba boje się znowu tej śnieżnej bieli… i tego co powie lekarz, a raczej na jakie pierwsze badania mnie skieruje 😓 i ryczeć mi się na to wszystko chce, jak zawsze zreszta przed @ 😣 trzymajcie kciuki proszę…
 
A ja mam pytanie z innej beczki - do dziewczyny które już były w ciąży- na jakim etapie powiedziałyście swoim partnerom o ciąży? I w jaki sposób? Zaraz po teście czy robiłyście betę dla potwierdzenia albo wogole dopiero po wizycie u lekarza ? Przygotowywalyscie coś specjalnego ? Czy tak po prostu? 😁
 
A ja mam pytanie z innej beczki - do dziewczyny które już były w ciąży- na jakim etapie powiedziałyście swoim partnerom o ciąży? I w jaki sposób? Zaraz po teście czy robiłyście betę dla potwierdzenia albo wogole dopiero po wizycie u lekarza ? Przygotowywalyscie coś specjalnego ? Czy tak po prostu? 😁
Ja po teście poszłam od razu na betę (nie wierzyłam w test bo gin powiedziała że w tym cyklu nie ma owulacji) i po wyniku tego samego dnia mu powiedzialam 🙂 żadnych fajerwerek nie szykowałam - tak normalnie w sumie sama byłam w szoku 😁
 
A ja mam pytanie z innej beczki - do dziewczyny które już były w ciąży- na jakim etapie powiedziałyście swoim partnerom o ciąży? I w jaki sposób? Zaraz po teście czy robiłyście betę dla potwierdzenia albo wogole dopiero po wizycie u lekarza ? Przygotowywalyscie coś specjalnego ? Czy tak po prostu? 😁
Po teście do niego zadzwoniłam. W obu ciążach.
 
Rozumiem oczywiście, tylko nie wiem czy nawet przy becie 5 byłyby objawy ciąży
Powiem jeszcze raz bo widze ze trzeba kilka razy
Przy 1 i 2 czulam objawy zagniezdzenia (przed jakakolwiek pozytywna beta).
Mialam bole podbrzusza, okropnie bolała mnie pachwina, kłucia w pochwie i pulsacje jajników także tak można czuć ciążę przed pozytywną betą ale nie są to objawy ciążowe a implantacyjne! 🙂
 
Rety zrobiła się tutaj tak toksyczna atmosfera a przynajmniej względem mnie, że podziękuję za udział.
Tylko jak to przeżyje mój idol troll...przykre. 😉
Może wpadnę z wynikiem końcem tygodnia...ciao 🤗

Edit. według lekarza bardzo prawdopodobne, że coś z tego będzie. Miałam spore bóle brzucha i miałam wizytę na cito 😘😘
 
reklama
Rety zrobiła się tutaj tak toksyczna atmosfera a przynajmniej względem mnie, że podziękuję za udział.
Tylko jak to przeżyje mój idol troll...przykre. 😉
Może wpadnę z wynikiem końcem tygodnia...ciao 🤗
kochana, a nie uważasz ze trochę za emocjonalnie reagujesz? Nikt nic złego Ci nie powiedział :)
 
Do góry