reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
No właśnie wszędzie piszą, że LH krzyżuje się w testach z bhcg i stąd pozytywy w testach owulacyjnych w ciąży. A przecież LH odpowiada za podtrzymanie ciąży na jej wczesnym etapie, więc to chyba naturalne, że we wczesnej ciąży będą pozytywne, nawet gdyby nie brać pod uwagę bety, prawda?

Pozytywne po owulacji wychodzą też w PCOS
 
Może rosnąć. Ja mówię wam, ostatnie dni totalne szaleństwo głupot. Naczytałam się masę postów o becie w 10/11/12dc i w wielu miejscach dziewczyny pisały, że bety były tak małe że test nawet 10, nie miał szans wyjść na tym etapie. Wiem, że dziewczyny nawet w 14dpo mają leciutkie kreski. Także spokojnie. Jeszcze nic nie jest stracone. Ja dlatego ja krew planuję dopiero na czwartek. U mnie to już będzie 15/16dpo więc na 99% powinna być pewna, nawet jeżeli jednak ta owu się przesunęła. No chyba, że mnie krew zaleje, lub test wyjdzie pozytywnie. Ale ja już się dokopałam do takiego wątku gdzie przy becie ponad 200 test był negatywny :D

Poza tym jak któraś jest skorpionem to wróżka Eva mówi, że ciąża będzie w grudniu xD
Jestem baranem 🤣🤣🤣 zodiakalnym 🤣🤣
 
Cześć dziewczyny :) podczytuje Was już jakiś czas i postanowiłam, ze ja i dołączę jeśli można ;) . Tak wiec mam 29 lat , staramy się o 1 dziecko z tym ze rok temu udało Nam się za pierwszym razem niestety w 12 tyg serduszko przestało bić.. w czerwcu biochemiczna No i od tej pory cisza , moje badania podstawowe jakie lekarz uważał żebym zrobiła wyszły dobrze.. aktualnie jestem dziś 8 dpo i raczej nic z tego nie będzie 😭
 
Cześć dziewczyny :) podczytuje Was już jakiś czas i postanowiłam, ze ja i dołączę jeśli można ;) . Tak wiec mam 29 lat , staramy się o 1 dziecko z tym ze rok temu udało Nam się za pierwszym razem niestety w 12 tyg serduszko przestało bić.. w czerwcu biochemiczna No i od tej pory cisza , moje badania podstawowe jakie lekarz uważał żebym zrobiła wyszły dobrze.. aktualnie jestem dziś 8 dpo i raczej nic z tego nie będzie 😭
Witaj🌸 jakie badania do tej pory robiłaś?
 
To ja mam takie. Ostatni z dzisiaj. Skoro wszystkie takie będą to nie będzie wiadomo kiedy był pik? :(
 

Załączniki

  • IMG_20211206_192613.jpg
    IMG_20211206_192613.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 53
Ostatnia edycja:
A czy któraś z Was ma owulacje w tym tygodniu? Ja prawdopodobnie w środę. Chociaż jestem w pierwszym cyklu po biochemicznej, killa dni temu beta jeszczs wynosiła 20j, więc nie wiem, czy w tym miesiącu w ogóle owulacja będzie albo może się sporo przesunąć. Może zakupie dzisiaj testy owulacyjne 🤔


Ja czekam na owu, też pierwszy cykl po biochemicznej (drugiej z rzędu) 😏
Ja robię testy owu, dziś jeszcze nic nie wyszło, teoretycznie jutro powinno być 😉
 
reklama
Witaj🌸 jakie badania do tej pory robiłaś?
Wiesz co ogólnie wszystkie badania jak byłam w ciazy były super ale wyszła wada genetyczna dziecka - triploidia . No i lekarz nie robił żadnej innej diagnostyki to było w marcu , w czerwcu biochem i to był znów nasz pierwszy cykl starań po stracie - wtedy gin uznał ze zrobi podstawowe tylko czyli wiem ze cytologia , zespol antyfosfolipidowy, i pare jeszcze innych ale już teraz dokładnie nie pamietam .. No i powiedział ze wszystko w porządku i mamy się starać dalej a jeśli do roku nie wyjdzie to się weźmiemy za męża…. I powiem szczerze to jest Nasz 5 cs i czuje ze nic z tego znów nie wyszło..
 
Do góry