reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Już myślałam, że działa forum, ale widzę że znowu mam problem z cytowaniem.

@Magda 1996 jak nie wiadomo kiedy była owulacja to tak naprawdę ciężko powiedzieć kiedy można robić test, żeby był na pewno w 100% wiarygodny (no chyba, że stosunek był też tylko tego jednego dnia, to ciut łatwiej wyliczyć). Ogólnie myślę, że 15/16 dni po owulacji przy braku okresu można zrobić test kiedy się chce i powinien być wiarygodny. Ale ja nawet w 6tc robiłam rano ;)
Owulacja prawdopodobnie wypadła 16 listopada i wtedy właśnie był stosunek 😊 był to 13 dzień cylku a cykle mam 28dniowe 😊 a u ciebie jak sprawa wygląda? Dołączyłam tutaj wczoraj i nie jestem na bieżąco 😅
 
reklama
Do góry