reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

U mnie nic nie wycieka, nie mam żadnych innych objawów takiej wysokiej prolaktyny bo miesiąc temu było okej. Ale teraz się dowiedziałam, że ona łatwo ulega wzrostowi - a u mnie i stres i badania na biegu ale z drugiej strony nie chce mi się wierzyć, że aż tyle by wzrosła tylko przez takie pierdoły.

No i czym jednak ten progesteron 14,6 pozwala mi stwierdzić w takim razie, że owulacja była? Czy jednak nie bo to nie możliwe przy takiej prolaktynie? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi :D
Progesteron mowi ze pwulacja raczej byla 🙂
U mnie leci mleko ale ja od niecałych 6 msc nie karmię i niby tak do roku nawet moze byc ale powiem ze dosc sporo tych kropli wiec prolaktyna pewnie nie niska ale nie bede badac skoro mam owulacje. U mnie stres caly czas bo mam zaburzenia lękowe ale przed urodzeniem dziecka prolaktyna byla zawsze w normie bo mialam badana
 
reklama
Progesteron mowi ze pwulacja raczej byla 🙂
U mnie leci mleko ale ja od niecałych 6 msc nie karmię i niby tak do roku nawet moze byc ale powiem ze dosc sporo tych kropli wiec prolaktyna pewnie nie niska ale nie bede badac skoro mam owulacje. U mnie stres caly czas bo mam zaburzenia lękowe ale przed urodzeniem dziecka prolaktyna byla zawsze w normie bo mialam badana

Nie, no już wyszło że jestem debilem. Ja miałam mleko jeszcze 2 lata po KP :o
Teraz jestem 3 i w sumie już nic nie wycieka. Ja kiedyś słyszałam, że to mleko jest celowo w razie czego, gdyby się nagle okazało że jednak tego ssaka trzeba jeszcze dokarmić z jakiegoś powodu.

Dla mnie organizm kobiety to jest coś niesamowitego
 
Nie, no już wyszło że jestem debilem. Ja miałam mleko jeszcze 2 lata po KP :o
Teraz jestem 3 i w sumie już nic nie wycieka. Ja kiedyś słyszałam, że to mleko jest celowo w razie czego, gdyby się nagle okazało że jednak tego ssaka trzeba jeszcze dokarmić z jakiegoś powodu.

Dla mnie organizm kobiety to jest coś niesamowitego
O tak to prawda jestesmy niesamowitymi stworzeniami 😃


U mnie dziś narzeczony zajmuje się synkiem a ja wypoczywam w łóżeczku z moimi bólami podbrzusza i samopoczuciem do kitu 🙂
 
Bardzo ladnie ☺️ ja to bym się raczej zastanawiała jak będzie dalej szło tak ładnie czy nie ma tam dwóch fasolek 😁 przyrost piękny ☺️
Nie ma sie co tu zastanawiac. Przyrosty przy blizniakach wcale nie roznia sie od przyrostow ciaz pojedynczych. Ja mialam przyrosty poczatkowe po 350% i mam 1 synka. Na poczatku beta tak rosnie i jest to ok ale wcale nie swiadczy o ciazy mnogiej.
 
reklama
Do góry