reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
nie przepadam za negatywnymi testami :D ;) , spróbuję wytrzymać z testowaniem jak najdłużej np. do środy, no chyba że @ przyjdzie wcześniej .....
Słuszna decyzja ☺️ ja z nudów na kwarantannie zacznę 12 dpo sikance robić ale jak pisałam mnie to nie rusza ☺️ zazwyczaj w ogóle twardo robię bęte i się nie bujam z tym zawieszeniem ale obecnie nie ma jak 😂
 
Też mam podwyższoną prolaktynę ale nie badałam ile. Ale jak nacisnę piers to mi mleko wyplywa kropelkami jeszcze 😅

U mnie nic nie wycieka, nie mam żadnych innych objawów takiej wysokiej prolaktyny bo miesiąc temu było okej. Ale teraz się dowiedziałam, że ona łatwo ulega wzrostowi - a u mnie i stres i badania na biegu ale z drugiej strony nie chce mi się wierzyć, że aż tyle by wzrosła tylko przez takie pierdoły.

No i czym jednak ten progesteron 14,6 pozwala mi stwierdzić w takim razie, że owulacja była? Czy jednak nie bo to nie możliwe przy takiej prolaktynie? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi :D
 
U mnie nic nie wycieka, nie mam żadnych innych objawów takiej wysokiej prolaktyny bo miesiąc temu było okej. Ale teraz się dowiedziałam, że ona łatwo ulega wzrostowi - a u mnie i stres i badania na biegu ale z drugiej strony nie chce mi się wierzyć, że aż tyle by wzrosła tylko przez takie pierdoły.

No i czym jednak ten progesteron 14,6 pozwala mi stwierdzić w takim razie, że owulacja była? Czy jednak nie bo to nie możliwe przy takiej prolaktynie? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi :D
Mówi się że powyżej 10 owulka była ale bez monitoringu pewności nie ma ☺️
 
Czekam, czekam. W piątek idę na baby shower, więc chcę zrobić przed, żeby się nie łudzic patrząc na brzuszek koleżanki, a @ powinna być w sobotę. Jak mnie przyciśnie, to zrobię w środe najszybciej :)
Jasne rozumiem.. chociaż ja chyba wolałabym się dłużej łudzić 😀 oby były dwie kreski i impreza się udała 🤞 jak dotrwamy to zatestujemy razem haha 😁
 
reklama
Wow! Ale ładny!
A ja sobie mówiłam, że moja 14 całkiem spoko 😂 i że może te 331 prolaktyny nie do końca przy tym wypada tak źle. No nic. Mam 6 miesięcy na intensywne leczenie w razie gdyby nie okazało się to jednorazowe. Muszę spróbować coś zrobić ze stresem bo to pewnie jest przyczyna 😑
Przy jakiej normie to 331? Ja miałam 50 przy normie do 23 i ginekolog twierdziła że wysoko
 
Do góry