reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
A może mas te z jedną kreska ? Clearblue takie ma Kurcze to musiałabym mieć pecha żeby kupic dwa uszkodzone testy 🤦‍♀️ muszę jutro podejść do Muller i kupić test z innej marki
 
A może mas te z jedną kreska ? Clearblue takie ma Kurcze to musiałabym mieć pecha żeby kupic dwa uszkodzone testy 🤦‍♀️ muszę jutro podejść do Muller i kupić test z innej marki
Wybacz! Ja ostatnim razem miałam te z plusem 🤦‍♀️ tak tak mam te z jedną kreska teraz właśnie popatrzyłam 😊przepraszam za błąd 😊 a widziałaś mój post że zdjęciem testów? Co myślisz?
 
Rany laski ! Byłam się wykapać i myślałam, ze sobie sutka uszkodziłam ! Piekł mnie jak leciała na niego woda i ubierałam koszulkę.. już myślałam ze gdzieś co podrapałam czy coś bo w życiu mnie sut nie piekł! Teraz rozumem dziewczyny, które mówię ze ich bolą sutki.
Na szczęście jak się balsamowalam to było ok !
 
Cześć dziewczyny, chciałam do was dołączyć gdyż również się staram o dzidziutka. Czytanie tego wątku od jakiegoś czasu (no dobra, chyba przeczytałam całe:) dobrze mi robi na głowę. Obecnie poznaje swój organizm, im więcej się dowiaduje tym mniej wiem chyba :)Ale staram się być dobrej myśli :)) w tym roku mam jeszcze jedną próbę więc oby to było to 😂
 
reklama
Cześć dziewczyny, chciałam do was dołączyć gdyż również się staram o dzidziutka. Czytanie tego wątku od jakiegoś czasu (no dobra, chyba przeczytałam całe:) dobrze mi robi na głowę. Obecnie poznaje swój organizm, im więcej się dowiaduje tym mniej wiem chyba :)Ale staram się być dobrej myśli :)) w tym roku mam jeszcze jedną próbę więc oby to było to 😂
Tez mam jeszcze jedną próbę w tym roku 😁 trzeba działać prężnie 😁😁
 
Do góry