reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Testy owulacyjne są pozytywne w ciąży, ale dopiero kiedy testy ciazowe wychodzą pozytywne. Wcześniej mogą być negatywne. U mnie w dniu testu ciążowego kreska na teście owulacyjnym była ledwo widoczna (8 dni po owulacji) i dopiero była jak pik tydzień po terminie miesiączki. Chciałam wam wstawić zdjęcie, ale forum znowu twierdzi, że jest za duże mimo że je zmniejszyłam😣
 
reklama
@Doris3737 zależy czy przeżywasz ujemne testy ale ja bym pewnie poczekała do 12 dpo czyli 6.12 jak w ogóle Cię ujemne nie ruszają to możesz próbować szczęścia wcześniej ale nawet 6.12 nie daje pewności 🙂 ja miałam 20/21 i planuje testować jutro 🙂
 
Racja więc muszę się uzbroić w cierpliwość 😊 wg to zastanawiam że bo testy z Clearblue mają mieć taki jakby plusik w drugim okienku tzn nie w kontrolnym, a mi w żadnym z testów tej firmy nie wychodzi

Chodziłaś do ginekologa na monitoring cyklu na USG?
Jak dla mnie z tymi testami jest coś nie tak, bo ta kreska już nawet nie tyle nie jest jasna co jakaś taka jakby za cienka? Ale testy odczytujemy w czasie podanym na ulotce więc zwykle max do 5 minut. Polecam wyrzucanie testów gdzieś, gdzie nie da się już ich wygrzebać.

Hej Dziewczyny, u mnie dzisiaj 22 dc, a cykle mam 25-28, jak myślicie kiedy najlepiej robić test, aby to miało sens? ;)

Sens jest przynajmniej 8 dni po owulacji więc pytanie kiedy ona była. Ale nadal to może być za wcześnie. Ogólnie do implantacji dochodzi od 6 do 12 dni po owulacji do tego trzeba dodać 48h na wytworzenie się BHCG. Także test pozytywny można zobaczyć po między 8dpo do 14dpo. Dlatego przyjmuje się, że najlepiej zrobić w dniu miesiączki, albo kilka dni po jeżeli ona nie przyjdzie
 
reklama
Do góry