reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Czyli jie robić sobie nadziei tak? 😔 Ehhh już miałam się cieszyć 😐 no nic trzeba czekać w takim razie na okres, zastanawia mnie tylko to dlaczego od 6 dni pobolewa mnie brzuch jak na okres 🤔 bardzo się mi marzy dzidzia
Powtórz jutro test lub zrób betę. Nikt nie da gwarancji kiedy było ewentualne zagnieżdżenie więc dopóki nie ma okresu zawsze jest szansa.
 
reklama
Czyli jie robić sobie nadziei tak? 😔 Ehhh już miałam się cieszyć 😐 no nic trzeba czekać w takim razie na okres, zastanawia mnie tylko to dlaczego od 6 dni pobolewa mnie brzuch jak na okres 🤔 bardzo się mi marzy dzidzia
po prostu zrób test rano i odczytaj po właściwym upływie czasu :) jeśli nie możesz zrobić bety w państwie w którym mieszkasz to nic innego Ci nie zweryfikuje ciazy
 
Powtórz jutro test lub zrób betę. Nikt nie da gwarancji kiedy było ewentualne zagnieżdżenie więc dopóki nie ma okresu zawsze jest szansa.
Racja więc muszę się uzbroić w cierpliwość 😊 wg to zastanawiam że bo testy z Clearblue mają mieć taki jakby plusik w drugim okienku tzn nie w kontrolnym, a mi w żadnym z testów tej firmy nie wychodzi
 
Racja więc muszę się uzbroić w cierpliwość 😊 wg to zastanawiam że bo testy z Clearblue mają mieć taki jakby plusik w drugim okienku tzn nie w kontrolnym, a mi w żadnym z testów tej firmy nie wychodzi
Plus wychodzi gdy test jest pozytywy. Jeśli jest negatywny to nie wyjdzie plusik.
Ale są też testy z clearblue które pokazują tylko kreskę bez plusa.
 
Ja
Hej! Ja staram się z mężem o dzidzie jakieś 5 miesięcy, dzisiaj rano robiłam test ale nie wiem czy mam się z czego cieszyć 🙄 bo wyszedł on po czasie i jest z firmy a clearblue może ktoś coś wie jak te testy działają czy komuś sprawdził się wynik że tak powiem po czasie? 😁 Proszę dajcie znać 😁 dodam, że okres powinnam mieć wczoraj, ale pobolewa mnie już jakoś z 6 dni brzuch jakbym miała właśnie dostać okres, co do śluzu to jest żółty, obecnie jestem w Niemczech i nie mam możliwości iść na krew luz do ginekologa, poza tym myślę że jest to za wcześnie 😊 cykle mam regularne 28-dniowe, poniżej zdjęcie testu
nie miałam nigdy na clearblue fałszywie dodatnich ale sprawdź jeszcze raz w czasie podanym przez producenta :)
 
Ja

nie miałam nigdy na clearblue fałszywie dodatnich ale sprawdź jeszcze raz w czasie podanym przez producenta :)
No ja się zastanawiam bo na ulotce pisze ze jak nie ma ciąży to powinna być kreska pozioma a ja mam tylko lekka w pionie ale nie wychodzi z tego plusik 🙄 osiwieje chyba 🤣 mam nadzieję że ktoś wie o co chodzi mi z tym plusikiem 😅
 
reklama
No ja się zastanawiam bo na ulotce pisze ze jak nie ma ciąży to powinna być kreska pozioma a ja mam tylko lekka w pionie ale nie wychodzi z tego plusik 🙄 osiwieje chyba 🤣 mam nadzieję że ktoś wie o co chodzi mi z tym plusikiem 😅
To są dwa inne rodzaje testów
Jeśli masz ten z pluskiem to masz uszkodzony test
 
Do góry