reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Hej dziewczynki ! Jak samopoczucie ?
Która dziś ma testować ?

U mnie to w ogóle od wczoraj same hity. Pieką i swędzą mnie oczy- mam spuchnięte i czerwone. Mam katar i jest mi cały czas zimno. Wczoraj w dodatku coś mi siedziało na żołądku od wieczora, dziś trochę przeszło. Ale okazuje się, ze ogólnie bardziej swędzi mnie skuta, na nogach mi wyszły jakies czerwone olany 😱 nosiłam okulary ostatnio cały dzień bo czasem tak zamieniam z soczewkami i mam czerwone i piekące, zmarszczone ślady tam gdzie noski. Toż to ludzkie pojęcie przechodzi 🤦‍♀️
 
reklama
Hej dziewczynki ! Jak samopoczucie ?
Która dziś ma testować ?

U mnie to w ogóle od wczoraj same hity. Pieką i swędzą mnie oczy- mam spuchnięte i czerwone. Mam katar i jest mi cały czas zimno. Wczoraj w dodatku coś mi siedziało na żołądku od wieczora, dziś trochę przeszło. Ale okazuje się, ze ogólnie bardziej swędzi mnie skuta, na nogach mi wyszły jakies czerwone olany 😱 nosiłam okulary ostatnio cały dzień bo czasem tak zamieniam z soczewkami i mam czerwone i piekące, zmarszczone ślady tam gdzie noski. Toż to ludzkie pojęcie przechodzi 🤦‍♀️
Ja też się dziwnie czuje...od wczoraj boli mnie kosc ogonowa, jestem jakas zblazowana, nie moge zasnąć wieczorem a rano podnieść się z łóżka i dzisiaj do tego pieką mnie właśnie oczy...nie wiem co jest grane.
 
Ja też się dziwnie czuje...od wczoraj boli mnie kosc ogonowa, jestem jakas zblazowana, nie moge zasnąć wieczorem a rano podnieść się z łóżka i dzisiaj do tego pieką mnie właśnie oczy...nie wiem co jest grane.
Ja ze spaniem miałam tez problem, jestem senna a jak się położę to nie mogę zasnąć. Przed wczoraj tez mnie bolały plecy.
Może to jakieś znowu objawy COVID ?😀
 
Niestety Covidek może zacząć się od bólu i pieczenia oczu. Ja tak miałam... teraz się z tego wygrzebuję po tygodniu męki.
 
Ja ze spaniem miałam tez problem, jestem senna a jak się położę to nie mogę zasnąć. Przed wczoraj tez mnie bolały plecy.
Może to jakieś znowu objawy COVID ?😀
tez mi covid przeszedł przez mysl... przedwczoraj jak sie położyłam to mnie tak piekły stopy, jakoś mi gorąco w nie było. A wczoraj zasnęłam na kanapie, obudziłam się o 22 przeszłam do sypialni i godzinę się przewracałam z boku na bok. Ja oszaleje.. jutro mam wizytę u gina.
 
tez mi covid przeszedł przez mysl... przedwczoraj jak sie położyłam to mnie tak piekły stopy, jakoś mi gorąco w nie było. A wczoraj zasnęłam na kanapie, obudziłam się o 22 przeszłam do sypialni i godzinę się przewracałam z boku na bok. Ja oszaleje.. jutro mam wizytę u gina.
To mnie chwilami bolą mięśnie ale te oczy to przeszkadzają.. mam wrazenie, ze jak się gdzieś dotknę to od razu będzie mnie piec
 
reklama
Ja bym partnera badała. To nieinwazyjne, szybkie badanie, a będzie wiadomo, jak to wyglada po jego stronie [emoji6] a Ty miałaś robiona drożność może?
Nie, jeszcze nie, coś kiedyś gin wspomniała ze po 3 cyklu z clo jak się nie uda a wszystko będzie wyglądać pięknie to wtedy się zastanowimy
 
Do góry