reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Zrobiłam dzisiaj test, dzisiaj jest jakiś 12/13 dpo okres powinnam dostać we wtorek, od 2 dni mam dziwne symptomy jak na okres i obrzmiałe piersi, bardzo bolesne - zrobiłam test ale z drugiego moczu bo zapomniałam jak wstałam 😂 ogólnie wydaje mi się ze nic nie ma ale wysłałam przyjaciółce i ta twierdzi ze coś widzi taki cien cienia cieni 🙄
Moje najmniej lubiane testy, dla mnie przez tą szybkę powstają jakieś cienie i nic na nich nie widać. Jak byłam w ciąży (z kreską spokojnie widoczną na innych) to na tym miałam biało zupełnie.
 
reklama
Zrobiłam dzisiaj test, dzisiaj jest jakiś 12/13 dpo okres powinnam dostać we wtorek, od 2 dni mam dziwne symptomy jak na okres i obrzmiałe piersi, bardzo bolesne - zrobiłam test ale z drugiego moczu bo zapomniałam jak wstałam 😂 ogólnie wydaje mi się ze nic nie ma ale wysłałam przyjaciółce i ta twierdzi ze coś widzi taki cien cienia cieni 🙄
Ja nic nie widze
 
Dajesz mi nadzieję [emoji28][emoji23] jakoś zawsze mi się wydawało że one są super czułe, bo wyłapały mi betę lekko ponad 4
Moje najmniej lubiane testy, dla mnie przez tą szybkę powstają jakieś cienie i nic na nich nie widać. Jak byłam w ciąży (z kreską spokojnie widoczną na innych) to na tym miałam biało zupełnie.
 
Zrobiłam dzisiaj test, dzisiaj jest jakiś 12/13 dpo okres powinnam dostać we wtorek, od 2 dni mam dziwne symptomy jak na okres i obrzmiałe piersi, bardzo bolesne - zrobiłam test ale z drugiego moczu bo zapomniałam jak wstałam 😂 ogólnie wydaje mi się ze nic nie ma ale wysłałam przyjaciółce i ta twierdzi ze coś widzi taki cien cienia cieni 🙄
Ja z tych co nigdy nic nie widzą wiec mną się nie sugeruj. Ale myslalam wczoraj o Tobie jak sytuacja 😉 może jutro powtórz jeśli okres się nie pojawi
 
Moje najmniej lubiane testy, dla mnie przez tą szybkę powstają jakieś cienie i nic na nich nie widać. Jak byłam w ciąży (z kreską spokojnie widoczną na innych) to na tym miałam biało zupełnie.

One mają według mnie słaba czułość mimo że niby 10. Dwa pierwsze nie wiem jaka beta. Przedostani 25, a ma samym dole musiała być min. 200 jak nie więcej. No ale plus taki, że nie miałam na nich nigdy fałszywej kreski
Testy ciazowe.jpg
 
O no to faktycznie troche. Kurcze ja sie boje ze sie nie wybudze albo bede miec jakies skutki uboczne znieczuleniam to mnie przeraża...nie sam zabieg 😅
Ja tez się bałam na początku ale potem stwierdziłam, ze jestem w miarę młoda, zdrowa itp wiec co się może stać, starsi ludzie schorowani nie raz maja co miesiąc zabiegu w narkozie itp i nic im nie jest to mnie tym bardziej nic nie będzie
 
reklama
Jeny laski… chyba dziś owu.. to jak mnie boli jest nie do opisania.. nie mogę leżeć, nie mogę siedzieć, nie mogę zrobić kroku. Ból niesamowity.
Nawet chyba seksu nie będzie bo nie daje rady nawet wstać 😱takich boli nie miałam podczas owu.
U mnei ta owulacja byla wlasnie najbolesniejsza jaka kiedykolwiek mialam. Bolaly mnie jajniki, podbrzusze, odbyt, jelita a nawet kregoslup i kostki u nóg 😶 8 dni po piku ide sprawdzic progesteron. Ciekawa jestem czy skoro metformina tak mi przyspieszyla owulacje to i na progesteron jakis wplyw miala chociaz zawsze mam bardzo dobry
 
Do góry