reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Dobrze żeńskie zdecydowałaś ❤️
Ja miałam teraz spore bóle po owulacyjne ale umknie to raczej kwestia jajeczkowania i podrażnienia otrzewnej w związku z wylaniem płynu. Zawsze jak na usg miałam płyn w zatoce douglasa to miałam taką właśnie bolesną owulacje.
Tak u mnie tez raczej bol podbrzusza teraz wywolany byl tym plynem no jak mialam 2 czy 3 msc temu to akurat na wgs bylo ze jestem po owu. A bol odbytu 1 raz mnie dotyczył 😅 wazne ze minelo jak sie owulacja skonczyla i juz jest ok. Totalnie 0 bolu. W 1 fazie cykly np seks tez jest bezbolesny a jak zaczyna sie okres okoloowulacyjny i te dni po nim no to jest wtedy bol. Ale najgorzej kolo owulacji
 
Zrobiłam dzisiaj test, dzisiaj jest jakiś 12/13 dpo okres powinnam dostać we wtorek, od 2 dni mam dziwne symptomy jak na okres i obrzmiałe piersi, bardzo bolesne - zrobiłam test ale z drugiego moczu bo zapomniałam jak wstałam 😂 ogólnie wydaje mi się ze nic nie ma ale wysłałam przyjaciółce i ta twierdzi ze coś widzi taki cien cienia cieni 🙄
 

Załączniki

  • 4E424431-EBF6-4585-B822-FCBB7E3B303F.jpeg
    4E424431-EBF6-4585-B822-FCBB7E3B303F.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 93
  • 6A1577FE-89C1-472A-99FB-2BDE3B6D5563.jpeg
    6A1577FE-89C1-472A-99FB-2BDE3B6D5563.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 97
Zrobiłam dzisiaj test, dzisiaj jest jakiś 12/13 dpo okres powinnam dostać we wtorek, od 2 dni mam dziwne symptomy jak na okres i obrzmiałe piersi, bardzo bolesne - zrobiłam test ale z drugiego moczu bo zapomniałam jak wstałam 😂 ogólnie wydaje mi się ze nic nie ma ale wysłałam przyjaciółce i ta twierdzi ze coś widzi taki cien cienia cieni 🙄
Niestety ale ja nic nie widze 😥😥też właśnie przerabiam swoje cienie cieni.... oszalec można
 
reklama
Zrobiłam dzisiaj test, dzisiaj jest jakiś 12/13 dpo okres powinnam dostać we wtorek, od 2 dni mam dziwne symptomy jak na okres i obrzmiałe piersi, bardzo bolesne - zrobiłam test ale z drugiego moczu bo zapomniałam jak wstałam 😂 ogólnie wydaje mi się ze nic nie ma ale wysłałam przyjaciółce i ta twierdzi ze coś widzi taki cien cienia cieni 🙄
ja niestety nie widzę, ale to moze dlatego, że nie mogę powiększyć, nie wiem...
 
Do góry