reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Ja wczoraj bylam na monitoringu w prawym jest ładny pecherzyk tak powiedzial gin 21 mm. Ja totalnie nie czuję prawej strony tylko lewą... nie wiem już jak to jest.
Pobrał mi wymaz na chlamydie i mam oddac dziś bo lab. Dzisiaj zadzwonilam i koszt 210 zł i nie wiem czy oddac czy nie...
W którym lab taka cena?
 
Ja wczoraj tak zapytałam to mojego gina i on stwierdził ze nie ma potrzeby robic tego badania, ale akurat pobierał jakiejs pacjentce bo potrzebowała do in vitro i miał ten zestaw więc mi pobrał. A ja dzisiaj oddałam do lab...

Czy ja wiem czy nie potrzeba [emoji849] wrzucam przykład.

IMG_8828.jpg
 
Hej dziewczyny. 11 dpo test biały..... 😥😥😥😥 nigdy więcej tamtych nie kupie ... a miałam już nadzieje tym bardziej że czuje się całkiem inaczej w tym cyklu niż zwykle. Wiem że póki nie ma okresu nic straconego ale wątpie żebym miała tyle szczęścia.... ahh 😑😑😑😑
 
Jak Cię to pocieszy to ja jestem z Tobą na tym wózku [emoji6] fakt że u mnie dzisiaj 9dpo ale jak jutro dalej będzie biało to już odkładam luteinę i czekam na okres i nowe szanse...znowu [emoji28][emoji23]
Hej dziewczyny. 11 dpo test biały..... [emoji26][emoji26][emoji26][emoji26] nigdy więcej tamtych nie kupie ... a miałam już nadzieje tym bardziej że czuje się całkiem inaczej w tym cyklu niż zwykle. Wiem że póki nie ma okresu nic straconego ale wątpie żebym miała tyle szczęścia.... ahh [emoji58][emoji58][emoji58][emoji58]
 
reklama
Do góry