reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Hej :) wiem że tu wątek staraczkowy ale wiele kobiet obcykanych w tematach lutein itp.
Mam pytanie , czy orientuje się któraś z Was czy zażywając luteinę od dziś wstrzymam okres ? I przez czas jej brania miesiączka się nie pojawi a dopiero po odstawieniu ? Czy jak mam dostać to dostanę i już ? Potrzebuje wstrzymać @ na tydzień [emoji1751][emoji1751]
Teoretycznie powinnaś wstrzymać. Ja tak robiłam z duphastonem kiedyś i krwawienie przyszło po odstawieniu tylko ja miałam w miarę regularne cykle i przesuwałam okres o 4 dni bo akurat tak mi wypadało wesele u koleżanki.
 
Cześć dziewczyny 😘 ja już po becie i tak 15/01 (15dpo) b-hcg: 208 a dzisiaj 17/01: 485 😊 Czekałam na ten dzisiejszy wynik jak na ścięcie i poryczałam się jak go zobaczyłam… No ale póki co chyba jest szansa, że tym razem będzie dobrze 🤞
Chciałabym Wam bardzo podziękować za towarzystwo i wsparcie przez te ostatnie bardzo trudne miesiące. Życzę Wam każdej z osobna dwóch kresek na teście jak najszybciej! I jeśli już długo się staracie to idźcie do kliniki, nie traćcie czasu.
Ściskam Was mocno 😘
Jeśli możecie mnie zostawić na liście, żebym dostawała powiadomienia i mogła śledzić Wasze ✅ będę zobowiązana :)
 
Cześć dziewczyny 😘 ja już po becie i tak 15/01 (15dpo) b-hcg: 208 a dzisiaj 17/01: 485 😊 Czekałam na ten dzisiejszy wynik jak na ścięcie i poryczałam się jak go zobaczyłam… No ale póki co chyba jest szansa, że tym razem będzie dobrze 🤞
Chciałabym Wam bardzo podziękować za towarzystwo i wsparcie przez te ostatnie bardzo trudne miesiące. Życzę Wam każdej z osobna dwóch kresek na teście jak najszybciej! I jeśli już długo się staracie to idźcie do kliniki, nie traćcie czasu.
Ściskam Was mocno 😘
Jeśli możecie mnie zostawić na liście, żebym dostawała powiadomienia i mogła śledzić Wasze ✅ będę zobowiązana :)
Ale super wiadomosc! Rozsiej nam tu troche ciążowych zarazków 🤞🤞 i raz za czas zrob update co u Was 🥰
 
reklama
Hej, wracam po prawie 2 miesiącach już jako 27-latka :D Od paru dni czytam wasze posty i jakoś nie miałam jeszcze odwagi niczego napisać. Odpuściłam forum kiedy w grudniu na wizycie u ginekologa okazało się, że cykl będzie bezowulacyjny. Dostałam Duphaston na uregulowanie cykli, Letrox ze względu na podniesione TSH i... Zalecenie na badanie nasienia partnera... Psychicznie było to dla mnie trudne - raz, że kolejne niepowodzenie, dwa, że pojawiły się czarne myśli, że coś może być nie tak ze strony mojego partnera czego wcześniej nie dopuszczałam do swojej głowy. Wszystkie te leki i badania mają być wstępem do ewentualnej stymulacji lekami. Na razie odłożyliśmy na chwile badanie. Rozeznaliśmy się co i jak, ale daliśmy sobie czas jeszcze na ten styczniowy cykl. Jeśli się nie uda to lecimy na badanie. Od poprzedniego cyklu - tego wywołanego Duphastonem piję zioła ojca Sroki. Wręcz czuję, że jajniki pracują. :D Po piciu ziół kolejny cykl trwał tylko 20 dni. Teraz jestem w 12 dniu cyklu i "czekam" na owu.

Cieszę się, ze postanowiłyście zostać na tym forum zamiast przejść do staraczek 2022. Tutaj z Wami czuję się jakoś bardziej komfortowo. Wszystkim dziewczynom, które ujrzały już 2 kreseczki na teście z całego serca gratuluję a za pozostałe, które tak jak jak wyczekują tego momentu trzymam mocno kciuki. <3
 
Do góry