reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki II połowa 2021

My dzialamy od skończonej @, i jakiś taki dziwny ten cykl, czasami się czuje jakby mnie coś przejechało. Takie mam dziwne przeczucie, najlepiej już dziś bym testowała ale to dopiero 16dc
 
reklama
To ja mam bóle juz 3 dzień i mega wydęty brzuch jakbym była juz w ciąży hehe. Jak teraz sie nie udało to nie wiem co mój organizm sobie za żarcik ze mną robi. Staram sie tak nie myśleć o zbliżającym sie okresie ale no nie da sie jak musze rozpinac spodnie bo mnie boli 🙈
Mialam to samo w zeszłym miesiacu, juz czułam ciążę
 
Cześć wszystkim! 😊
Chciałam się nieśmiało przywitać, bo podczytuje Was od kilku dni i w końcu postanowiłam zacząć się tu udzielać.
Mój wiedza w porównaniu z większością Was tutaj to jakiś ułamkowy procent, ale mam nadzieję, że szybko się wdrożę 🤞🏻
Krótka notka o mnie: mam 25 lat, mój mąż 31. Z końcem września (po 5,5 roku praktycznie bez przerwy) odstawiłam tabletki anty i zaczęliśmy się starać o maluszka.
To pierwszy cykl bez tabletek i zarazem pierwszy cykl starań, więc oczekiwań dużych nie mieliśmy.
Do planowanej @ zostały mi 2 dni, ale liczę się z tym, że po odstawieniu mój cykl trochę zwariuje, wiec tak naprawdę nie wiem kiedy @ przyjdzie.
Z moich (amatorskich) obserwacji wynika, że owulacja była między 14 a 16.10. Kochaliśmy się z mężem praktycznie codziennie. Od tego czasu temperatura podwyższona między 37.2 a 37.4 (do dnia dzisiejszego), podbrzusze wzdęte na maksa i częste bóle jak na okres.
Wczoraj byłam u gina, żeby skonsultować chęć naszych starań - dostałam zalecenie na kwas foliowy (biorę od miesiąca) i accard. Na usg lekarz widział dojrzewające w jajniku pecherzyki i chciałam Was zapytać, czy to oznacza, że ten cykl jest już w 100% spalony, czy dojrzewające pecherzyki jeszcze nic nie znaczą?
Test robiłam 23.10 - całkowita biel vizira, ale to jednak było dość wcześnie jak na testowanie (chciałam mieć pewność, ze mogę sobie wypić drinka na imprezie 😉)
 
Dziewczyny potrzebuje pomocy😭 byłam u gina mojego starego. Wyniki moje super, wyniki męża powiedział ze „zajebiste” rzadko takie zajebiste wyniki widzi chłopa. Drugi cykl z Letrozolum (od tamtego lekarza wcześniejszego) powiedział ze już nie ma czasu ani sensu brać kolejnych leków na stymulację owulacji tym bardziej ze dziś mi potwierdził ze owu się odbyła. Dał skierowanie na diagnostykę do inseminacji i później in vito. Jestem z jednej strony zadowolona bo miałam owu a z drugiej strony zapalana bo tyle jeszcze przede mną.
 
Cześć dziewczyny, nie ogarniam testów owulacyjnych😔 kiedy waszym zdaniem wystąpiła owulacja
 

Załączniki

  • a628b299-63cb-4d1e-8a3a-416b88fe50e5.jpg
    a628b299-63cb-4d1e-8a3a-416b88fe50e5.jpg
    106,5 KB · Wyświetleń: 99
Spokojnie może akurat ten miesiąc będzie owocny 😊😊😊😊trzymam kciuki

[/QUOTE]
Dziewczyny potrzebuje pomocy😭 byłam u gina mojego starego. Wyniki moje super, wyniki męża powiedział ze „zajebiste” rzadko takie zajebiste wyniki widzi chłopa. Drugi cykl z Letrozolum (od tamtego lekarza wcześniejszego) powiedział ze już nie ma czasu ani sensu brać kolejnych leków na stymulację owulacji tym bardziej ze dziś mi potwierdził ze owu się odbyła. Dał skierowanie na diagnostykę do inseminacji i później in vito. Jestem z jednej strony zadowolona bo miałam owu a z drugiej strony zapalana bo tyle jeszcze przede mną.
 
reklama
Do góry