reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Ja też zazdroszczę szybkiej przemiany materii nie sądzę że mam wolną pewnie normalna ale o ile tyje od samego pomysłu zjedzenia torta o tyle chudniecie tonostwo wyrzeczeń każdego dnia 🤣nawet rodzina widzi ze prawie nic nie jem ale waga tego nie dostrzega tak bardzo haha
A na mnie rodzina krzyczy, że ja nic nie jem bo jestem chuda a ja jem 2x tyle co przeciętnie kobieta. Wręcz jem więcej niż mój partner. 🙊
 
reklama
Wiem. 😁 wiele osób mi zazdrości a ja zazdroszczę tym co ważą 60 kg bo moja figura jest straszna. 😅 jak na tą wagę mam spory biust (aktualnie 65F - problemy z zakupem biustonoszy z takim obwodem i miseczką 🙈) i jestem szeroka w biodrach- w spodnie rozmiar 36 się nie dopnę, a poza tym jestem chuda więc niezbyt mi to odpowiada. 😅
Ja mam 75H .... wiec ja Cie baaardzo dobrze rozumiem...
 
A czy są tutaj staraczki, ale z nadwaga?
Ja z nadwagą! Ogólnie od początku starań i ciąż schudłam już 25 kg ale jeszcze troszkę brakuje mi do wagi w normie. Mnie gubią słodycze i zdolności kulinarne bo uwielbiam gotować, próbować nowych przepisów itp. Ale byłam dziś pobiegać, wyszczotkowalam ciało i czuje się jak 18 😍 Wtedy nosiłam rozmiar 36 teraz 42 😉
 
Ja z nadwagą! Ogólnie od początku starań i ciąż schudłam już 25 kg ale jeszcze troszkę brakuje mi do wagi w normie. Mnie gubią słodycze i zdolności kulinarne bo uwielbiam gotować, próbować nowych przepisów itp. Ale byłam dziś pobiegać, wyszczotkowalam ciało i czuje się jak 18 😍 Wtedy nosiłam rozmiar 36 teraz 42 😉

Wow! Ogromne gratulacje! :)
 
reklama
Ja wagowo stoję 84kg i 169cm więc teoretycznie z BMI mam nadwagę, no nie powiem że jestem szprycha ale też potężna nie jestem. Moja trener mówi żeby nie patrzeć na wagę, a budowę ciała i sakopoczucie. Przed obiema ciążami ważyłam 84, po ostatniej jak wyszłam ze szpitala miałam 78, poNiej 76. Ale szybko wróciło. I też muszę do takiej wagi wrócić bo najlepiej się czulam to też staramy się osiągnąć z Panią trener i dietetyk ale niestety odpuściłam mocno. A teraz boje się zacząć ćwiczenia bo dietę będę kontynuować (dieta to tylko zmiana stylu żywienia a nie liczenie kcal czy coś przez święta odpuściłam) ale ćwiczenia zobaczymy jak nic nie wyjdzie 10 to będę kontynuować bo to machanie ciężarami.
 
Ostatnia edycja:
Do góry