reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Glukoza: mmol/L
Na czczo: 4,6
Po 1 h: 5,7
Po 2 h: 5,5
Insulina: uIU/dl
Na czczo: 4,3
Po 1 h: 67,3
Po 2 h: 73,6.
 
Wynik nieprawidłowy. A jakie wyniki insuliny na czczo i krzywej cukrowej? Do wprowadzenia dieta z niskim ładunkiem glikemicznym. Najlepiej 4 posiłki dziennie co 4 godziny. I ruch. Ogólnie ja polecam udać się do dietetyka klinicznego. Mogę dać namiary. Byłam u 2 innych a dopiero u tej jest super. Bardzo dobrze się czuję po posiłkach, nie mam skoków insuliny no i przede wszystkim posiłki pyszne a nie czasochłonne 😊 można też wesprzeć się lekami ale nie masz tragicznych wyników więc ja bym próbowała najpierw dietą.
Glukoza: mmol/L
Na czczo: 4,6
Po 1 h: 5,7
Po 2 h: 5,5
Insulina: uIU/dl
Na czczo: 4,3
Po 1 h: 67,3
Po 2 h: 73,6.
 
Glukoza: mmol/L
Na czczo: 4,6
Po 1 h: 5,7
Po 2 h: 5,5
Insulina: uIU/dl
Na czczo: 4,3
Po 1 h: 67,3
Po 2 h: 73,6.
W 1 i 2h glukoza niewiele się różni. Także do wkroczenia z dietą najlepiej od już 🙂
Problemy gospodarki insulinowo glukozowej wplywaja na zajscie w ciaze i sama ciaze takze czym szybciej tym lepiej. Powodzenia 😃
 
W 1 i 2h glukoza niewiele się różni. Także do wkroczenia z dietą najlepiej od już 🙂
Problemy gospodarki insulinowo glukozowej wplywaja na zajscie w ciaze i sama ciaze takze czym szybciej tym lepiej. Powodzenia 😃
Juz coś tam ściągnęłam i stosuje. Zawsze jadlam co 3 h. Teraz co 4h I ciężko mi wytrzymać tyle czuje głód. Możesz dać namiar na tego dietetyka.
 
Juz coś tam ściągnęłam i stosuje. Zawsze jadlam co 3 h. Teraz co 4h I ciężko mi wytrzymać tyle czuje głód. Możesz dać namiar na tego dietetyka.
Wiem. Też jestem nieraz głodna i po 20 minutach od posilku 😂😂 dawniej to ja caly czas cos jadlam a to ciasteczko a to cukiereczek. Wklejam screena tej mojej dietetyczki. Ma też instagrama i wrzuca czasem przepisy. Jest też grupa (drugi screen) na fb i sporo inspiracji 😀
Czasami te 4/5 posilków dziennie to dla mnie za mało a czasami mam problem zjeść nawet 1. No bywa i tak. Ja na diecie już jestem sporo, myślałam że ustabilizuje się poczucie głodu no ale niestety nie. Jedyne co to przeszła ochota na słodkie. Całkowicie. Potrafię się zapsokoić samym powąchaniem np czekolady 😂😂😂 najgorzej jak mój je ruskie...to ślinka cieknie i wącham jak głupia 🤣😆
 

Załączniki

  • Screenshot_20220103-131304_Facebook.jpg
    Screenshot_20220103-131304_Facebook.jpg
    254,2 KB · Wyświetleń: 49
  • Screenshot_20220103-131347_Facebook.jpg
    Screenshot_20220103-131347_Facebook.jpg
    393,5 KB · Wyświetleń: 44
Wiem. Też jestem nieraz głodna i po 20 minutach od posilku 😂😂 dawniej to ja caly czas cos jadlam a to ciasteczko a to cukiereczek. Wklejam screena tej mojej dietetyczki. Ma też instagrama i wrzuca czasem przepisy. Jest też grupa (drugi screen) na fb i sporo inspiracji 😀
Czasami te 4/5 posilków dziennie to dla mnie za mało a czasami mam problem zjeść nawet 1. No bywa i tak. Ja na diecie już jestem sporo, myślałam że ustabilizuje się poczucie głodu no ale niestety nie. Jedyne co to przeszła ochota na słodkie. Całkowicie. Potrafię się zapsokoić samym powąchaniem np czekolady 😂😂😂 najgorzej jak mój je ruskie...to ślinka cieknie i wącham jak głupia 🤣😆
Dzięki. Nie moje rejony, ale może jakoś online coś by sie udało.
U Mnie z kolei nie wiem skąd takie wyniki. Ja słodyczy w ogole nie jadam. Od wielu lat jem zdrowo ( tak mi sie wydawalo przynajmniej ). Chyba że za długie przerwy między, pomijanie niektórych posiłków, dużo owocó, unikanie tluszczy ma na to wpływ..
 
reklama
Dzięki. Nie moje rejony, ale może jakoś online coś by sie udało.
U Mnie z kolei nie wiem skąd takie wyniki. Ja słodyczy w ogole nie jadam. Od wielu lat jem zdrowo ( tak mi sie wydawalo przynajmniej ). Chyba że za długie przerwy między, pomijanie niektórych posiłków, dużo owocó, unikanie tluszczy ma na to wpływ..
Ja online mam z nią kontakt. Mieszkam w Austrii 😂😂
 
Do góry