reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Ja mam 160, ważę 52/53 i dzięki ciążom wyszłam z anoreksji, więc nie wiem, ale dla mnie to chyba nie ma znaczenia waga za bardzo przy zachodzeniu w ciążę.
 
Ja mam 160, ważę 52/53 i dzięki ciążom wyszłam z anoreksji, więc nie wiem, ale dla mnie to chyba nie ma znaczenia waga za bardzo przy zachodzeniu w ciążę.
Podobno jak ma się "więcej" to nieważne ile się ma ale liczy się że zaczyna się spadek wystarczy podobno 5% niestety nie zadziałało mimo że więcej schudłam haha 🤣 nie wiem jak to jest gdy ktoś waży "mniej"
 
A czy są tutaj staraczki, ale z nadwaga?
Ja nie mam nadwagi, przynajmniej tak się nie czuje ale z medycznego punkty widzenia kilka kilo za dużo mam. Przy 175 ważę teraz 82kg... najlepiej się czułam mając 63 szczerze mówiąc ale jakbym tak schudła 10kg to bym się nie obraziła. Mimo że mój partner mnie w pełni akceptuje i nigdy nie usłyszałam nic na temat mojej wagi, nawet w żarcie to mam lustro i widzę że już dawno pozegnalam rozmiar 36...

Teraz zaczynam dietę IO (nie mam IO ale powiedzmy że stan przed IO już tak) I zobaczymy czy uda się coś zrzucić.powiem szczerze że teraz jestem bardziej zafiksowana na zrzuceniu wagi niż na staraniach 🤣🤣
 
Ja przed poprzednia ciąża po stymulacji i progesteronie (od dupka puchłam i jadłam jak 🐽, zatrzymałam się dopiero jak zmieniłam na luteinę ) jak zaszłam ważyłam 75kg przy 165 cm wiec byłam spora . Po ciąży schudłam i obecnie ważę 63kg i czuje się dobrze ze swoją waga choć ja zawsze uważam ze mogłoby być lepiej 😂
Jedynym bardzo zauważalnym u mnie czynnikiem w zajściu a byłam w ciąży już 3 razy jest to ze zachodzę szybciej gdy zaczynam więcej się ruszać
 
reklama
Ja mam 160, ważę 52/53 i dzięki ciążom wyszłam z anoreksji, więc nie wiem, ale dla mnie to chyba nie ma znaczenia waga za bardzo przy zachodzeniu w ciążę.

A nie bałaś się tycia w ciąży?
Ja się bałam, wiadomo problem się sam rozwiązał, ale już nawet na tym etapie bardzo bałam się co będzie dalej. Ja jeszcze mam jakoś tak głupio, że w pierwszych miesiącach w ogóle nie tyję, a w 2 ostanie przywalam 15kg. W pierwszej ciąży zwaliłam to na słabe odżywanie, ale drugiej już bardzo pilnowałam co jem, pod koniec wręcz się głodziłam, a i tak znowu przywaliłam te 15kg. Co prawda już ze szpitala, za każdym razem wychodziłam z -10kg, a te 5 zrzucałam w ciągu połogu, ale i tak dla mnie 15kg to w głowie dramat :(
 
Do góry