reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Ja w sumie za każdym razem robiłam popołudniu bo nie mogłam się doczekać 😂🙈 ale zawsze patrzyłam nie ile jest po owu ale ile do okresu, ogolnie do tej pory robiłam tak w przedziale 2-3 dni przed i jak miała wyjsc zawsze wychodziła ;) choć twraz jutro to będą 4 dni 🤔
 
reklama
Ja w sumie za każdym razem robiłam popołudniu bo nie mogłam się doczekać 😂🙈 ale zawsze patrzyłam nie ile jest po owu ale ile do okresu, ogolnie do tej pory robiłam tak w przedziale 2-3 dni przed i jak miała wyjsc zawsze wychodziła ;) choć twraz jutro to będą 4 dni 🤔
trzymam kciuki! Ja się po prostu obawiam testować za wcześnie bo wiem, że jeśli wtedy zobaczę biel, to i tak będę się łudzić, że może jeszcze jest szansa, bo osobiście znam 2 historie z negatywnym testem w okolicach terminu @, a i tak była ciąża…
 
A ja mam pytanie z innej beczki bo zwykle lekarz zaleca schudnąć do ciąży, a zdarzyło wam się słyszeć, żeby kazał komuś przytyć? Bo mam takie zalecenie :( i jestem tym przerażona (mam zaburzenia odżywiania, obecnie ważę 46kg przy 161cm)
 
A ja mam pytanie z innej beczki bo zwykle lekarz zaleca schudnąć do ciąży, a zdarzyło wam się słyszeć, żeby kazał komuś przytyć? Bo mam takie zalecenie :( i jestem tym przerażona (mam zaburzenia odżywiania, obecnie ważę 46kg przy 161cm)
Mi lekarze kazali przytyć. Ważę 49 kg przy 165cm. Ale ja bardzo szybko chudnę. Kilka dni jedzenia mniej kalorii i mam 47kg, od bardzo dawna nie udało mi się przytyć nawet do 52kg.
 
reklama
A ja mam pytanie z innej beczki bo zwykle lekarz zaleca schudnąć do ciąży, a zdarzyło wam się słyszeć, żeby kazał komuś przytyć? Bo mam takie zalecenie :( i jestem tym przerażona (mam zaburzenia odżywiania, obecnie ważę 46kg przy 161cm)
Wydaje mi się że masz niedowagę, więc pewnie zalecenie lekarza jest słuszne. Jednak ważniejsze na pewno jest czy masz wyniki badań w normie. Często osoby mimo tego że są otyłe, też są niedożywione pod względem składników odżywczych i wtedy w diecie bardziej chodzi o wyrównanie niedoborów a utrata masy ciała jest efektem ubocznym zdrowej diety :) niedożywienie jest tak samo groźnie jak nadwaga
 
Do góry