reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Ja też już bym chciała być na tym etapie ale narazie wolę nawet nie wybiegać tak w przyszłość. Jak teraz nie pyknie to też chyba będę celować dopiero na marzec, kwiecień.

My na pewno zawieszamy starania do połowy kwietnia, potem ruszamy, ale na spokojnie. Wcześniej porządnie się przebadamy i chcemy przejść na dietę. Zobaczymy jak to będzie.

Sylwester super choć mam nadzieję, że za rok będzie bez kaca z piccolo :p
 
Pewnie, koniecznie! Biorę fembion cały czas i tam jest b12, teraz dokupiłam jeszcze taka psikaną pod język alenkak masz coś sprawdzonego to chętnie wypróbuje ❤️

Mój mąż też tak zawsze mi wywołuje okres jak już mam nadzieje to on mówi ze ma sposób na to żeby się przestać denerwować i czekać 😅 trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła!

tez od kolejnego cyklu mam zacząć z dopalaczami. Chodzisz na monitoring?
Miałam monitoring z przez ostatnie 4 miesiące, owu zawsze była, w tym cyklu nie miałam bo ogólnie było załamanie i nie myśleliśmy o tym w ogóle wiec pewnie nawet nie było owu bo w czwartek lekarz nie był w stanie tego stwierdzić
 
@MamaR 31.12 ❌
@Blondi_87 31.12❌
@julq 04.01❌
@QueenK 04.01❌
@salamandra66 07.01
@pannadarianna 10.01
@Suoal 10.01
@nxious 12.01
@Madame83 14.01
@c_or_nelia 14.01
@Paatrycja 17.01
@Aewea 17/18.01
@Nantes 20.01
@Bibi89 21.01
@Paulusman 26.01
@Natalia91 26.01
@AnnEmPe 31.01
Matko już moja kolej 🙈😳 ciekawe , ale mam wrażenie ze nic się nie dzieje , a w obu ciążach kaplam się przed bo miałam zadyszkę wychodząc na 4te, 3 dni przed okresem , wiec chyba czarna seria ❌ mnie dopadnie 🙈
 
10 testuje a dziś jak nigdy dostałam mega dużo śluzu więc nie wiem :/ Nie pamiętam żebym tak miała w przeciągu ostatnich 1.5roku (po ciąży)
Wczoraj na spokojnie napilam się łyka szampana, później piccolo, jeszcze od wczoraj nie spałam impreza się skończyła po 4.30, fatalnie się czuje. Synek pójdzie na drzemkę to ja też muszę odpocząć.

Szczęśliwego Nowego Roku dla was wszystkich 🥰
 
reklama
Do góry