reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Ja kupuję ciuszki notorycznie odkąd urodził się mój syn😅 Więc wyprawkę zarówno dla dziewczynki jak i chłopca już mam gotową😂 zawsze jak coś mi się tylko spodoba to zamawiam

Ja też mam taką ochotę, ale się stopuję. Ale wiesz ja mam już i chłopaka i dziewczynę więc sporo już na ciuchy idzie, szczególnie dla Gwiazdy. Mimo, że w szkole mają mundurki (prywatna) więc o tyle plus :D
 
Dziewczyny kochane wszystkiego co najlepsze w nowym roku ❤💋
U mnie dziś 6 dni po piku więc skuszę się na odrobinę białego wina bo zwykle nie piję wcale 😊 każdej z was życzę zdrowia, szczęścia i oczywiście 2 kreseczek!!! U mnie @ wypada na 08.01 ale coś czuję, że to nie będzie szczęśliwy miesiąc 😊 testuję 06.01 więc wpadnę i dam znać ale czuję w kościach, że zobaczę biel. Ogólnie dobrze mi robi przerwa od forum, choć wczoraj wpadłam trochę poczytać 😇
 
reklama
Do góry