reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Ja mieszkam na zadupiu😅 Tutaj nie ma za bardzo u kogo robić ust. Muszę zapytać o jakiś inny preparat, ale kobiety robią w tym samym miejscu i mają tez efekty około roku, więc ja nie wiem o co chodzi.
Masz może jakaś chorobę autoagresywna immunologiczna? Hashimoto? Niedoczynność lub nadczynność? Jeśli tak to kwas średnio się trzyma właśnie takim osobom
 
reklama
Ja dzisiaj dostalam ten spóźniony okres jak nie okres i nadal boli brzuch. Troszkę pobrudzona podpaska bez skrzepów i po sikaniu troszke brudny papier.
Znowu robię sobie nadzieję 😆
Dobrze ze faceci tego forum nie czytają..😉
 
reklama
Do góry