reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Zdj zrobiłam dopiero teraz więc wynik ze zdj to już może być wszystko bo test robiłam rano, nie z pierwszego moczu ale z drugiego. No i to jest mega giga cień więc nie wiem czy coś mi się udało złapać.

Ps podciekł dopiero po czasie, zrobiony był prawidłowo [emoji12]Zobacz załącznik 1351530
Jakiej firmy to test? Bo ja robiłam firmy Testeo i miałam fałszywie pozytywne😣 dlatego będę was tutaj przed nimi ostrzegać.
 
Mamy tu listę kto kiedy testuje i tak się trafiło że cyklicznie idzie wg listy że jedna nie ma ciąży a następna ma. Śmieszny zbieg okoliczności ale jestem następna w kolejce i mi wychodzi że będę w ciąży z tego cyklu 🙃 Coś czuje że zaburze ten algorytm ale kto wie 🤣
O proszę :D może i ja się złapie. Wolałabym jednak być na zielono haha
 
Jakiej firmy to test? Bo ja robiłam firmy Testeo i miałam fałszywie pozytywne[emoji21] dlatego będę was tutaj przed nimi ostrzegać.
Też obstawiam że to fabryczna, tylko mnie ten brak okresu irytuje. Miałam monitorowany cykl. Okres powinien być już wczoraj.
IMG_20211228_122651.jpeg
 
reklama
Do góry