reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Jejku obym nie popsuła algorytmów. W nocy brzuch mnie bolał okresowo ale póki co czysto. Znalazłam stary telefon i tam były notatki w apce z poprzedniej ciąży i beta 2.2 była dopiero w 12dpo w 14dpo było już 36 :-) Więc muszę czekać min do sylwestra 😃
O jakich algorytmach mówicie? Nie jestem w stanie przeczytać całego wątku 😂😂
 
reklama
Cześć kochane!

Na początek, gratuluję koleżance wyżej 😍
Staramy się z mężem drugi miesiąc, średnio cykle 35 dni.
W niedzielę, 27dc miałam dwie małe plamki, a od wczoraj mam lekkie krwawienie i, co jakiś czas, mrowienie w podbrzuszu. Czy to dobry moment na testowanie? Czy poczekać do terminu @?
 
Cześć kochane!

Na początek, gratuluję koleżance wyżej 😍
Staramy się z mężem drugi miesiąc, średnio cykle 35 dni.
W niedzielę, 27dc miałam dwie małe plamki, a od wczoraj mam lekkie krwawienie i, co jakiś czas, mrowienie w podbrzuszu. Czy to dobry moment na testowanie? Czy poczekać do terminu @?
Ja bym testowała 🙈
 
Kurcze dziewczyny ja zwariuje w tym cyklu, okresu brak [emoji19] zrobiłam test...znowu [emoji1751] jest jakiś cień. Ale to już by był 15dpo czyli na taki cień zdecydowanie za późno. Więc pewnie znowu jakiś ferelny test mi się trafił. Ależ kurcze no już mogłaby mnie ta krew zalać
 
O jakich algorytmach mówicie? Nie jestem w stanie przeczytać całego wątku 😂😂
Mamy tu listę kto kiedy testuje i tak się trafiło że cyklicznie idzie wg listy że jedna nie ma ciąży a następna ma. Śmieszny zbieg okoliczności ale jestem następna w kolejce i mi wychodzi że będę w ciąży z tego cyklu 🙃 Coś czuje że zaburze ten algorytm ale kto wie 🤣
 
Kurcze dziewczyny ja zwariuje w tym cyklu, okresu brak [emoji19] zrobiłam test...znowu [emoji1751] jest jakiś cień. Ale to już by był 15dpo czyli na taki cień zdecydowanie za późno. Więc pewnie znowu jakiś ferelny test mi się trafił. Ależ kurcze no już mogłaby mnie ta krew zalać
Pokaź😇
 
Kurcze dziewczyny ja zwariuje w tym cyklu, okresu brak [emoji19] zrobiłam test...znowu [emoji1751] jest jakiś cień. Ale to już by był 15dpo czyli na taki cień zdecydowanie za późno. Więc pewnie znowu jakiś ferelny test mi się trafił. Ależ kurcze no już mogłaby mnie ta krew zalać

A dlaczego właściwie nie pójdziesz na betę?
 
reklama
Zdj zrobiłam dopiero teraz więc wynik ze zdj to już może być wszystko bo test robiłam rano, nie z pierwszego moczu ale z drugiego. No i to jest mega giga cień więc nie wiem czy coś mi się udało złapać.

Ps podciekł dopiero po czasie, zrobiony był prawidłowo [emoji12]
Pokaź[emoji56]
IMG_20211228_120911.jpeg
 
Do góry