reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Ona ma bardzo dużo informacji na swoim profilu także odnośnie ciąży, staran, niepłodności itp - kopalnia wiedzy

A co do kwasu foliowego to 800 jednostek to dla osób z otyłością albo z dużym niedoborem. Ja bym chwile odpuściła, może też dlugo splementujesz? Ja co 2-3 miesiące robie ok 2 tyg przerwy w suplementacji kwasu foliowego
 
reklama
Ona ma bardzo dużo informacji na swoim profilu także odnośnie ciąży, staran, niepłodności itp - kopalnia wiedzy

A co do kwasu foliowego to 800 jednostek to dla osób z otyłością albo z dużym niedoborem. Ja bym chwile odpuściła, może też dlugo splementujesz? Ja co 2-3 miesiące robie ok 2 tyg przerwy w suplementacji kwasu foliowego
Dzięki przejrzę sobie. Wiesz co ja kwas foliowy to tak naprawdę suplementuje od 3 lat....jak się staramy. Od miesiąca ta wyższa dawka.
 
Powiem wam ze bez testów owu jakoś tak ciężko mi.
Dziś 11dc i już kłuje jajnik prawy, pełno śluzu. Nie wiadomo co się dzieje.
 
To śmiało dałabym odpocząć organizmowi bo jak sama widzisz masz przekroczoną normę

A tak z ciekawosci witaminy D ile suplementujesz dziennie ?
Wiesz co 2000 zazwyczaj miałam we wszelkich suplementach. Do tego jeszcze 2000 vigantolleten od lipca. Czyli można powiedzieć że srednio przyjmowałam 4000 j. dziennie. Ostatnie badanie d3 w lipcu 27,3. Więc można powiedzieć że Ok 5 miesiecy o taki wzrost.
Odstawie teraz chyba te suplementy dla kobiet i będę brala tylko d3 i myslalam jeszcze żeby zacząć suple korzeń maca?
 
Wiesz co 2000 zazwyczaj miałam we wszelkich suplementach. Do tego jeszcze 2000 vigantolleten od lipca. Czyli można powiedzieć że srednio przyjmowałam 4000 j. dziennie. Ostatnie badanie d3 w lipcu 27,3. Więc można powiedzieć że Ok 5 miesiecy o taki wzrost.
Odstawie teraz chyba te suplementy dla kobiet i będę brala tylko d3 i myslalam jeszcze żeby zacząć suple korzeń maca?
Ładnie w takim razie, ja biore 5-7tys j dziennie I musze niedługo badanie właśnie zrobić i sprawdzić ale ostatnio mialam jakieś 36 chyba.

Korzeniem maca faszeruje właśnie mojego Niemęża, zobaczymy 😀 a ja biore teraz ashwagande
 
reklama
Do góry