reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Poslalam mojego po testy i nie kupił bo były tylko 25 a chciałam 10 więc jutro jeszcze muszę wytrzymać 🤣 Pewnie i tak biel bieli by była, trzeba czekać do piątku, może wcześniej @ przyjdzie bo dziś sama cała czekoladę zjadłam 🙊
Też muszę jutro iść kupić na piątek ale to raczej po to by ze spokojnym sumieniem wypić drinka 🤣
 
ja się nawet ucieszyłam że dziś @ przyszla bo najgorsze jest czekanie jak już wiesz ze nic z tego i testy negatywne, ale.... nie może być kolorowo ... u mnie zawsze 1 dzień to typowe chluśnięcie, dość intensywne krwawienie... a dziś... trochę jak w 3 czy 4 dniu, trochę krwi żywej troche brązowej ale ogólnie mało ... martwić się czy jak zwykle moja głowa mi coś wkręca??
 
ja się nawet ucieszyłam że dziś @ przyszla bo najgorsze jest czekanie jak już wiesz ze nic z tego i testy negatywne, ale.... nie może być kolorowo ... u mnie zawsze 1 dzień to typowe chluśnięcie, dość intensywne krwawienie... a dziś... trochę jak w 3 czy 4 dniu, trochę krwi żywej troche brązowej ale ogólnie mało ... martwić się czy jak zwykle moja głowa mi coś wkręca??
Mam to samo. Rano trochę przy siku i do teraz nic 🤔
 
reklama
@Natalia91 23.12❌
@wezsietatatooo 23.12 ✅ (@25.12)
@AnnEmPe 24.12 ❌
@Atramentowa 24.12 ✅
@milka.s 24.12 ❌
@kosik_3 25.12 ✅
@Bibi89 26.12❌
@Magda 1996 27/28.12✅
@Nantes 27/28.12 ❌
@MamaR 31.12
@Blondi_87 31.12
@salamandra66 07.01
@pannadarianna 10.01
@Madame83 14.01
@c_or_nelia 14.01
@AnnEmPe 31.01
Czuję presję 🤣
@Blondi_87 o to podziwiam! Ja jak miałam ból jajnika (owulacja?) to męża o 1:30 w nocy budziłam na sexy ale nie chciał więc rano była taka wojna że cykl na straty że szybko mnie przepraszał 🤣 Wiem przesadzam, ale nie po to tyle leków i supli jem by w owulację spać 😉
 
Do góry