reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Ja też się zastanawiam czy u mnie właśnie nie ma jakiejś infekcji, bo zawsze przed okresem mam Saharę, a teraz mokro cały czas, tzn ten śluz taki niby bez grudek ale biały. Moja siostra miała infekcje i właśnie tylko tym śluzem się objawiła, żadnych innych dolegliwości nie miała.
Mnie tez znowu chyba dopadło coś...tez jaki takie kremowe cos a dzisiaj na wkładce jakby troche zolte. I nie wiem co to i skąd...orientujecie się czy to może być przez progesteron który biorę bo pamiętam że jak brałam w zeszłym roku dopochwowo to miałam jakieś takie uplawy właśnie...a teraz mam pod język....
 
Ja czekam na testowanie niedługo to chętnie przejmę te bliźniaki 🤣 To już moja ostatnia ciaza a marzę skrycie o 4 dzieci. Świadomie na pewno się nie zdecydujemy na kolejną a tak to byłby prezencik od losu 😆

To my na drugie ledwo się zdecydowaliśmy, syn ma prawie 5 lat 😜 a ja jeszcze rok temu zarzekałam się że będę miała tylko jedno 😜
 
Mnie tez znowu chyba dopadło coś...tez jaki takie kremowe cos a dzisiaj na wkładce jakby troche zolte. I nie wiem co to i skąd...orientujecie się czy to może być przez progesteron który biorę bo pamiętam że jak brałam w zeszłym roku dopochwowo to miałam jakieś takie uplawy właśnie...a teraz mam pod język....
Ja brałam teraz proga dopochwowo I nie miałam żadnych upławów. Jedynie osłonka tabletki po rozpuszczeniu wypływała ale to rano a w ciągu dnia nic 🤷🏽‍♀️
 
reklama
Do góry