reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Dziewczyny, mam wyniki badań, no przyznaje że jestem w szoku 😲
 

Załączniki

  • a88dc3c7-c8db-4ca5-8d78-10e1d7d0c9e0.jpg
    a88dc3c7-c8db-4ca5-8d78-10e1d7d0c9e0.jpg
    54,4 KB · Wyświetleń: 124
Masakra. To teraz pytanie, kto się myli, testy, usg czy paprotki 🤣

Nie wiem jak paprotki ;) ale testy owu pokazują wzrost LH, a ten może być nawet i bez owulacji. Jak dobry lekarz i dobre USG to ja bym jednak ufała jemu zdecydowanie bardziej. U mnie testy owu nie wychodzą, bo ja mam jajniki trochę jak przy PCOS czyli jest dużo pęcherzyków na raz.

Ja jeżeli miałabym coś polecać coś z domowych metod to u mnie sprawdziła się temperatura

@olka11135 możesz wkleić te badania raz jeszcze?

I druga rzecz. Wbiłam na stronę kliniki, żeby się zorientować odnośnie badań nasienia. Ponieważ tego jest mnóstwo, to które z tych badań warto zrobić? Co polecacie jako forumowy komitet ds ginekologiczno- położniczych ze specjalizacją leczenia niepłodności 😅

Można zacząć od podstawowych bo są raczej dość tanie. Z tym, że już się spotkałam tutaj z tym, że wyniki podstawowe były super, a fragmentacja była słaba i to tam był problem, ale to jest chyba sporo droższe. My raczej będziemy więc robić pełne badania, żeby od razu był z głowy, ale raczej na końcu bo nie sądzę by u męża był jakiś problem. Wręcz przeciwnie

Dziewczyny, mam wyniki badań, no przyznaje że jestem w szoku 😲

Gratulacje! Piękny wynik :)
 
reklama
U mnie jakby tez. Jak długie Ty masz cykle, Bibku z Barselony, oraz jak Twoje zdrowie?

@Madame83 gdzie się zagubiłaś?
Kochana ja mam 27-28 dni, czasem 26, poprzedni był 46 wiec się bałam ale z progiem udało się idealnie w 28 dniu, czyli dzis (czyli cykl 27d - zakreciłam)

A zdrowie troszkę moze i lepiej, z humorem gorzej ale taka kolej rzeczy...
Teraz owu mniej więcej na 8.01 wypada i testowanie na ok 22.01... ale wjeżdża tez dietka i suple z ananasa 🤣🤣 i będę pracować nad niemyśleniem 🤣🤣
 
Do góry