reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Hej dziewczyny poradzicie proszę czy wynik TSH 3,2 jest ok przy staraniach ? Niby jest w normie aczkolwiek czytałam że przy staraniach powinien być niższy niż 2.5. czy może utrudniać zajście w ciążę ? Czy jednak lekarz powinien przepisać leki na obniżenie?
Mi przy 2.3 lekarz nic nie mówił ale tak jak już wspominałam ważne jest nie tylko TSH ale też FT3 i FT4 i te przeciwciała których nazw nie pamiętam (chyba ATPo i to drugie)
 
No właśnie! Tutaj się naczytałam i zaczelam sie bać ale przynajmniej wiem, że jeśli tak się stanie to to nie jest moja wina tylko organizm tak zadecydował 🤷🏽‍♀️
Ot co. Albo można dopytać, bo jednak po przesianiu informacji o zalanych testach i cyklach bezowulacyjnych można się sporo dowiedziec. Jak na przykład info o badaniach od @olka11135
Ja bym nie zbadała progesteronu, okres by przyszedł i byłabym pewna, że sobie wkręcam cienie po czasie na każdym teście.
I kilka takich cykli i wakacje w Toszku
Moja znajoma, całkiem niedawno, straciła ciążę bliźniaczą w 26 tyg... nie wnikałam co się stało ale wiem ze psychicznie dziewczyna jest zniszczona... 😔😔 to musi być okropny ból 😔
a tutaj jesteś w stanie znaleźć wsparcie u osób, które temat przerabiały. Nikt tak nie zrozumie sytuacji człowieka, jak drugi człowiek w tej samej sytuacji.
 
reklama
Do góry