reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Osobiscie uwazam, że w moim przypadku lepiej było stracić niż nie zajść bo wiem co jest przyczyną, wiem jak działać a nie zachodząc to jest jedna wielka niewiadoma często. Miliardy badan, a jak wszystko wychodzi dobrze to dopiero problem a z poronieniami jest tak,że jak sie chce znalezc to w stosunkowo którkim czasie można znaleźć przyczynę i jest masa leków które pomogą tylko no też jest to, że nie u każdego ten sam zestaw się sprawdzi
Ja też tak mówiłam, jak z koleżanką rozmawiałam, ona poroniła 4 razy ja nie mogłam zajść i zawsze jej mówiłam że ona chociaż wie że w tą ciążę może zajść.. Ale potem jak straciłam swoją ciążę, to sobie to wypominalam
 
Mi lekarz z poprzedniej kliniki mówił, że jak prolaktyna jest trochę ponad normę, miałam coś ok wtedy 700 a norma do 500 była coś ok, to że jak są miesiączki itp normalne, to nie przeszkadza w zajściu w ciążę.
Tyle, że prolaktyna może hamować owulację. Trzeba sprawdzić wtedy czy owu w ogóle jest. Jak jest to faktycznie nie jest duży problem.
 
Ja też tak mówiłam, jak z koleżanką rozmawiałam, ona poroniła 4 razy ja nie mogłam zajść i zawsze jej mówiłam że ona chociaż wie że w tą ciążę może zajść.. Ale potem jak straciłam swoją ciążę, to sobie to wypominalam
Nie ma co wypominać. Ja na szczescie donosilam juz synka wiec mam nadzieje ze i teraz jak sie uda to bedzie tak samo tyle, że na lekach 😊
 
Nie ma co wypominać. Ja na szczescie donosilam juz synka wiec mam nadzieje ze i teraz jak sie uda to bedzie tak samo tyle, że na lekach 😊
No niby nie, ale ja nie znam przyczyny dlaczego ustala akcja serca i mój organizm tego w ogóle nie wyczuł, miesiąc chodizlan z martwym plodem na wizycie kontrolnej sie dowiedziałam, to przyczyny gdzieś szukałam
 
Dziewczyny ja z jeszcze jednym pytaniem. Jak to jest z tymi testami owulacyjnymi. Nie robiłam jeszcze wcześniej ale w mojej sytuacji uznałam, że spróbuję. Jak to interpretować? Na zdj ta druga kreska jest trochę mniej widoczna niż w realu ale nie są jednakowe. Co to znaczy?
 

Załączniki

  • IMG_20211025_155616_copy_1920x2560.jpg
    IMG_20211025_155616_copy_1920x2560.jpg
    837 KB · Wyświetleń: 78
Dziewczyny ja z jeszcze jednym pytaniem. Jak to jest z tymi testami owulacyjnymi. Nie robiłam jeszcze wcześniej ale w mojej sytuacji uznałam, że spróbuję. Jak to interpretować? Na zdj ta druga kreska jest trochę mniej widoczna niż w realu ale nie są jednakowe. Co to znaczy?
Ujemny... Kontrolna musi być tak samo mocno wybarwiona dopiero wtedy test uznaje się za dodatni.
 
reklama
Do góry